Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Topowe dyscypliny sportowe znajdują się w ofercie każdego bukmachera. Jednak nie każdy z nich daje nam odpowiednio dużo spotkań. To tyczy się chociażby tenisa ziemnego, który jest równie popularny co piłka nożna. Osoby obstawiające na żywo ten sport potrafią szybko się wzbogacić.

Dlatego jeśli interesujemy się tenisem warto wybrać STS. Gwarantuje nam on spore możliwości zarówno w zakładach na żywo jak i tych przedmeczowych. Do tego jeśli lubimy zabawę i więcej adrenaliny możemy puszczać kupony AKO w punktach naziemnych. 4 z ponad 400 na terenie Polski znajdują się w Gliwicach. By zacząć zarabiać warto wiedzieć gdzie jest STS w Gliwicach i jakie są godziny otwarcia STS Gliwice.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

1 STS Gliwice ul. Strzody 6, otwarte:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 – 20:00.
  Tak długo otwarty punkt naziemny STS przez cały tydzień daje nam możliwość obstawiania nawet po godzinach podstawowej pracy. Dodajmy, że możemy tam obstawiać sporty wirtualne, a tenisa ziemnego możemy oglądać dzięki darmowym transmisjom.

2 STS Gliwice ul. Centaura 15, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.
  By dodać więcej emocji lokal oferuje nam darmowe transmisje sportowe.

3 STS Gliwice ul. Rybnicka 146/3, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
  Oglądając darmowe transmisje sportowe możemy obstawiać tu również sporty wirtualne. Nadmieńmy, że punkt ten jest klimatyzowany.

4 STS Gliwice ul. Zwycięstwa 63 lok. nr II, otwarte:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 – 22:45.
  Jeszcze dłuższe godziny otwarcia niżeli w pierwszym lokalu dają nam jeszcze więcej możliwości. Tym bardziej jeśli obstawiamy na żywo. Wspomóc nas w tym może fakt, iż punkt jest klimatyzowany, a my mamy możliwość obstawiania sportów wirtualnych. A przesiadywać tam możemy oglądając darmowe transmisje sportowe.

Każdy z powyższych lokali gwarantuje nam wszystkie niezbędne narzędzia do skutecznego obstawiania tenisa zimnego i wielu innych dyscyplin sportowych, a w tym również sportów wirtualnych.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021