Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Interesujesz się piłką nożną? Świetnie! Być może nadszedł czas, by zarabiać na swojej wiedzy i pasji. Choć zakłady bukmacherskie niektórym kojarzą się z hazardem mając odpowiednie podejście możemy na nich zarabiać niemałe pieniądze.

Jednym z niewielu bukmacherów, którzy nam to oferują jest STS. To legalny bukmacher 2020 działający na terenie Polski z dużym doświadczeniem. Futbol możemy obstawiać w punktach naziemnych, a jeden z nich znajduje się w Giżycku. Jesteś ciekaw gdzie jest STS w Giżycku?

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Znajduje się on na ul. Kętrzyńskiego 4/2. Nie powinieneś mieć problemu z jego znalezieniem. W odróżnieniu od strony internetowej działa on na wcześniej ustalonych godzinach, stąd też warto posiadać i tą wiedzę. Jakie są godziny otwarcia STS Giżycko? Punkt naziemny jest czynny w:

  • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
  • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
  • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
    Pomimo tego, że znajduje się tu tylko jeden lokal to posiada on terminal samoobsługowy. Jako klienci możemy obstawiać sporty wirtualne, a mając więcej czasu możemy oglądać darmowe transmisje sportowe.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021