Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Jeśli jesteś graczem rekreacyjnym i zakłady bukmacherskie traktujesz bardziej jak zabawę niżeli stałe źródło dochodu warto byś zainteresował się sportami wirtualnymi. Dzięki nim możesz obstawiać 24/7.

Wielu bukmacherów ma taką ofertę, a w tym również STS. Co więcej – typować je możemy również w punktach naziemnych. Czy taką możliwość daje nam STS w Ełku? Okazuje się, że tak. Do naszej dyspozycji są tam dwa lokale. Jeśli brakuje nam nieco adrenaliny i znów możemy sobie pozwolić, by zainwestować kilkadziesiąt złotych warto wiedzieć gdzie jest STS w Ełku. Co prawda punkty nie są otwarte cały czas, ale możemy liczyć na długie godziny otwarcia.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Właśnie, jakie są godziny otwarcia STS Ełk? Dowiedzmy się!

STS Ełk ul. Kilińskiego 3 lok. 6, otwarte w:

  • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
  • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
  • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
    Jak zostało już wspomniane możemy tu obstawiać sporty wirtualne. Do naszej dyspozycji jest terminal samoobsługowy i darmowe transmisje sportowe. Poza tym lokal jest klimatyzowany.

STS Ełk ul. Armii Krajowej 14, otwarte w:

  • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
  • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
  • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
    Tu także możemy liczyć na wysokim standard – lokal jest klimatyzowany, możemy obstawiać sporty wirtualne, oglądać darmowe transmisje sportowe. W punkcie znajduje się terminal samoobsługowy.

Pytanie brzmi: czy na sportach wirtualnych można zarobić? Tak, zarabianie jest możliwe, ale należy spełnić kilka warunków. Musimy jednak mieć świadomość, że wszystkim zarządza tutaj program komputerowy. Przez co obstawianie tego typu zdarzeń przypomina grę w kasyno.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021