Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czy w zakładach bukmacherskich można iść na skróty? Okazuje się, że tak i niektórym udaje się to perfekcyjnie. Co prawda takie osoby posiadają wiedzę, ale jest ona podstawowa. Bazują oni na doświadczeniu innych graczy, którzy chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami w Internecie.

Niekiedy poprzez grupy na Facebook’u czy poprzez darmowe typy. Warto to wykorzystać i z sukcesem obstawiać mecze. Będąc mieszkańcem Elbląga warto byś wiedział, że możesz typować nie tylko poprzez stronę internetową, ale również punktach STS. Znajdują się tu dwa lokale oferujące obsługę na wysokim poziomie. Ciekawi Cię gdzie jest STS w Elblągu i jakie są godziny otwarcia STS Elbląg?

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Tego dowiesz się z poniższych informacji.

STS Elbląg ul. Hetmańska 5/10, otwarte w:

  • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
  • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
  • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
    Co oferuje nam ten punkt? Darmowe transmisje sportowe. Poza tym jest on klimatyzowany.

STS Elbląg ul. Gwiezdna 22 lok.11b, otwarte w:

  • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
  • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
  • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.
    Tak jak w poprzednim przypadku lokal jest klimatyzowany i możemy w nim oglądać darmowe transmisje sportowe. Dodatkowo możemy obstawiać sporty wirtualne.

Punkty stacjonarne słyną z tego, iż puszcza się tam kupony AKO. Mając zatem wiele spotkań na oku możemy je umieścić na jednym kuponie i udać się do pobliskiego lokalu. Nie będzie to dla Ciebie problemem znając STS Elbląg godziny otwarcia.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021