Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zastanawiasz się czy na zakładach bukmacherskich da się zarobić? Być może warto sprawdzić to na własnej skórze. Nie musisz dysponować tysiącami złotych, by zacząć obstawiać mecze. Wystarczą o wiele mniejsze kwoty, by na spokojnie zacząć zdobywać cenne doświadczenie. Prócz wiedzy i chęci zarabiania ważny jest wybór bukmachera. Tu należy mierzyć równie wysoko i wybrać STS. Jego strona internetowa odwiedzana jest przez tysiące typerów. To samo można powiedzieć o punktach stacjonarnych. To właśnie tam chcesz puszczać kupony? Świetnie!

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Interesować Cię powinno gdzie jest STS w Dzierżoniowie. Usytuowany jest na ul. Wrocławskiej 29/3. Czynny przez cały tydzień.

Jakie są godziny otwarcia STS Dzierżoniów? Oto one:

  • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
  • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
  • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Jako klientów może nas cieszyć fakt, że lokal jest klimatyzowany. Poza tym dzięki niemu możemy oglądać darmowe transmisje sportowe. Wystarczy nam kilkadziesiąt złotych, by odpowiedzieć sobie na pytanie czy będziemy w stanie skutecznie ograć bukmachera.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021