Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS czyli największy bukmacher w Polsce

STS (Star-Typ-Sport) to jeden z najstarszych bukmacherów na polskim rynku. Działa nieprzerwanie od 1997 roku. Przez ten czas właścicielom udało się stworzyć sieć prawie pięciuset naziemnych punktów, a także stronę internetową, gdzie bez problemów można obstawić ogromna ilość zakładów dostępnych w ofercie. 

STS jest jednym z najpopularniejszych polskich bukmacherów. Znany jest przede wszystkim z bardzo bogatej oferty i przyjemnych dla gracza kursów. Do obstawiania mamy wszystkie najbardziej popularne dyscypliny sportowe, a także mnóstwo bardziej niszowych sportów, wydarzeń politycznych i rozrywkowych.

Ustawa hazardowa, a bukmacher STS

21 lutego 2012 roku STS uzyskał licencję Ministra Finansów na urządzanie zakładów bukmacherskich. Od tego czasu nic się nie zmieniło, więc STS to legalny bukmacher, który działa zgodnie z aktualna ustawą hazardową. Z tego powodu musi on odprowadzać podatki od każdego zakładu i od ewentualnej dużej wygranej. W zamian za to grający mają pewność, że ich pieniądze są bezpieczne, a samo obstawianie nie przysporzy im żadnych problemów prawnych.

Oferta bukmachera STS

W STS znajdziemy mnóstwo różnego rodzaju zakładów na najbardziej popularne w Polsce dyscypliny takie jak piłka nożna, tenis, hokej czy sporty motorowe. Bez problemu obstawimy także najważniejsze wydarzenia bardziej niszowych sportów takich jak futsal czy krykiet. Na uwagę zasługuje także bardzo bogata oferta coraz na coraz popularniejszy, szczególnie wśród młodych ludzi, e-sport.

Czasami, przy okazji wyborów lub ważniejszych wydarzeń w branży rozrywkowej, w STS pojawiają się także zakłady na zwycięzców np. wyborów prezydenckich lub Oscarów.

Na szczególną uwagę zasługuje oferta zakładów live. Dla wielu jest to najmocniejszy punkt w ofercie bukmachera. Znakomite kursy i transmisje najważniejszych rozgrywek na świecie sprawiają, że ciężko oderwać się od tej formy obstawiania meczów

 

STS – bonusy

Na każdego nowego klienta STS czeka atrakcyjny bonus w postaci podwojenia pierwszej wpłaty, aż do kwoty 1000 zł. Oznacza to, że od razu po wpłaceniu pieniędzy dostajemy równowartość tej kwoty na konto bonusowe. Po trzykrotnym obrocie środków na wygranych kuponach o kursie co najmniej 1.91 pieniądze przechodzą do naszego portfela.

Bukmacher nie zapomina także o swoich wiernych klientach, dla których przygotował kilka atrakcyjnych ofert. Jedną z nich jest bonus “Polubisz Poniedziałek”, w którym 1000 najaktywniejszych klientów w danych tygodniu otrzymuje na konto bonus od 20 do nawet 100 zł. Bardzo często zdarzają się także akcje specjalne, w których za obstawienie dokładnego wyniku w konkretnym zdarzeniu lub rozstrzygnięć kilku wydarzeń, przydzielane są dodatkowe pieniądze za trafiony kupon.

Bukmacher oferuje również specjalny bonus dla osób, które chcą spróbować swoich sił w sportach wirtualnych. W razie niepowodzenia zwraca połowę kwoty z trzech pierwszych przegranych kuponów, aż do 30 zł.

Jeśli bukmacher przypadnie nam do gustu, możemy zaprosić do niego swoich znajomych, za co zarówno my jak i nasz polecony dostaniemy po 50 zł do wykorzystania na zakłady.

STS – wersja mobilna

STS, dla swoich graczy, stworzył w pełni funkcjonalną aplikację mobilną, z której można korzystać posiadając smartphone lub tablet. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, wszystkie najważniejsze funkcje są dostępne “pod ręką”. Jeśli ktoś nie chce korzystać z dedykowanej aplikacji, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby obstawiać poprzez stronę bukmachera, która jest przystosowana do przeglądarek mobilnych.

STS – obsługa klienta

Obsługa klienta stoi na naprawdę wysokim poziomie i bardzo łatwo uzyskać od niej wszystkie potrzebne informacje. Zdarza się niekiedy, że na konsultanta trzeba poczekać kilka minut, ale gdy już się z nim połączymy to bardzo szybko uzyskamy odpowiedź na trapiące nas pytanie.

Metody płatności

STS swoim klientom oferuje większość najpopularniejszych metod płatności. Przy wpłacaniu pieniędzy możemy skorzystać z procesorów płatności DotPay, PayU oraz tpay.com, a także portfeli internetowych takich jak Skrill i Neteller. Pieniądze możemy wpłacić również za pomocą karty kredytowej lub debetowej Visa I Mastercard, a także w stacjonarnym punkcie STS. Pieniądze bezproblemowo i szybko można wypłacić na konto bankowe.

STS – wsparcie sportu

STS to bukmacher z bogatą historią, który bardzo aktywnie wspiera polski sport. Od wielu lat jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji i głównym sponsorem Jagiellonii Białystok. Wspiera także kilka innych polskich klubów piłkarskich, a także Asseco Resovia Rzeszów (siatkówka) i Vive Targi Kielce (piłka ręczna). STS jest także odpowiedzialny za fundację Sport Twoją Szansą, gdzie wspiera młodych i niepełnosprawnych sportowców.

STS – podsumowanie

STS to jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Legalni bukmacherzy tacy jak STS dają gwarancję bezpiecznej gry, decydując się na obstawianie zakładów warto skorzystać z ich usług. Bukmacher STS zasługuje na szczególną uwagę, szczególnie wśród graczy, którzy lubią obstawiać zakłady live.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.