Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS czyli największy bukmacher w Polsce

STS (Star-Typ-Sport) to jeden z najstarszych bukmacherów na polskim rynku. Działa nieprzerwanie od 1997 roku. Przez ten czas właścicielom udało się stworzyć sieć prawie pięciuset naziemnych punktów, a także stronę internetową, gdzie bez problemów można obstawić ogromna ilość zakładów dostępnych w ofercie. 

STS jest jednym z najpopularniejszych polskich bukmacherów. Znany jest przede wszystkim z bardzo bogatej oferty i przyjemnych dla gracza kursów. Do obstawiania mamy wszystkie najbardziej popularne dyscypliny sportowe, a także mnóstwo bardziej niszowych sportów, wydarzeń politycznych i rozrywkowych.

Ustawa hazardowa, a bukmacher STS

21 lutego 2012 roku STS uzyskał licencję Ministra Finansów na urządzanie zakładów bukmacherskich. Od tego czasu nic się nie zmieniło, więc STS to legalny bukmacher, który działa zgodnie z aktualna ustawą hazardową. Z tego powodu musi on odprowadzać podatki od każdego zakładu i od ewentualnej dużej wygranej. W zamian za to grający mają pewność, że ich pieniądze są bezpieczne, a samo obstawianie nie przysporzy im żadnych problemów prawnych.

Oferta bukmachera STS

W STS znajdziemy mnóstwo różnego rodzaju zakładów na najbardziej popularne w Polsce dyscypliny takie jak piłka nożna, tenis, hokej czy sporty motorowe. Bez problemu obstawimy także najważniejsze wydarzenia bardziej niszowych sportów takich jak futsal czy krykiet. Na uwagę zasługuje także bardzo bogata oferta coraz na coraz popularniejszy, szczególnie wśród młodych ludzi, e-sport.

Czasami, przy okazji wyborów lub ważniejszych wydarzeń w branży rozrywkowej, w STS pojawiają się także zakłady na zwycięzców np. wyborów prezydenckich lub Oscarów.

Na szczególną uwagę zasługuje oferta zakładów live. Dla wielu jest to najmocniejszy punkt w ofercie bukmachera. Znakomite kursy i transmisje najważniejszych rozgrywek na świecie sprawiają, że ciężko oderwać się od tej formy obstawiania meczów

 

STS – bonusy

Na każdego nowego klienta STS czeka atrakcyjny bonus w postaci podwojenia pierwszej wpłaty, aż do kwoty 1000 zł. Oznacza to, że od razu po wpłaceniu pieniędzy dostajemy równowartość tej kwoty na konto bonusowe. Po trzykrotnym obrocie środków na wygranych kuponach o kursie co najmniej 1.91 pieniądze przechodzą do naszego portfela.

Bukmacher nie zapomina także o swoich wiernych klientach, dla których przygotował kilka atrakcyjnych ofert. Jedną z nich jest bonus „Polubisz Poniedziałek”, w którym 1000 najaktywniejszych klientów w danych tygodniu otrzymuje na konto bonus od 20 do nawet 100 zł. Bardzo często zdarzają się także akcje specjalne, w których za obstawienie dokładnego wyniku w konkretnym zdarzeniu lub rozstrzygnięć kilku wydarzeń, przydzielane są dodatkowe pieniądze za trafiony kupon.

Bukmacher oferuje również specjalny bonus dla osób, które chcą spróbować swoich sił w sportach wirtualnych. W razie niepowodzenia zwraca połowę kwoty z trzech pierwszych przegranych kuponów, aż do 30 zł.

Jeśli bukmacher przypadnie nam do gustu, możemy zaprosić do niego swoich znajomych, za co zarówno my jak i nasz polecony dostaniemy po 50 zł do wykorzystania na zakłady.

STS – wersja mobilna

STS, dla swoich graczy, stworzył w pełni funkcjonalną aplikację mobilną, z której można korzystać posiadając smartphone lub tablet. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, wszystkie najważniejsze funkcje są dostępne „pod ręką”. Jeśli ktoś nie chce korzystać z dedykowanej aplikacji, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby obstawiać poprzez stronę bukmachera, która jest przystosowana do przeglądarek mobilnych.

STS – obsługa klienta

Obsługa klienta stoi na naprawdę wysokim poziomie i bardzo łatwo uzyskać od niej wszystkie potrzebne informacje. Zdarza się niekiedy, że na konsultanta trzeba poczekać kilka minut, ale gdy już się z nim połączymy to bardzo szybko uzyskamy odpowiedź na trapiące nas pytanie.

Metody płatności

STS swoim klientom oferuje większość najpopularniejszych metod płatności. Przy wpłacaniu pieniędzy możemy skorzystać z procesorów płatności DotPay, PayU oraz tpay.com, a także portfeli internetowych takich jak Skrill i Neteller. Pieniądze możemy wpłacić również za pomocą karty kredytowej lub debetowej Visa I Mastercard, a także w stacjonarnym punkcie STS. Pieniądze bezproblemowo i szybko można wypłacić na konto bankowe.

STS – wsparcie sportu

STS to bukmacher z bogatą historią, który bardzo aktywnie wspiera polski sport. Od wielu lat jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji i głównym sponsorem Jagiellonii Białystok. Wspiera także kilka innych polskich klubów piłkarskich, a także Asseco Resovia Rzeszów (siatkówka) i Vive Targi Kielce (piłka ręczna). STS jest także odpowiedzialny za fundację Sport Twoją Szansą, gdzie wspiera młodych i niepełnosprawnych sportowców.

STS – podsumowanie

STS to jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Legalni bukmacherzy tacy jak STS dają gwarancję bezpiecznej gry, decydując się na obstawianie zakładów warto skorzystać z ich usług. Bukmacher STS zasługuje na szczególną uwagę, szczególnie wśród graczy, którzy lubią obstawiać zakłady live.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021