Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Strzelec Wyborowy w PZBuk. Do wygrania 5000 PLN

Zapisz się do promocji zakładów bukmacherskich PZBuk, wpłać 50 zł i wytypuj dokładny wynik spotkania Chelsea – Arsenal na pojedynczym kuponie za min. 50 zł. Kwotę 5000 zł podzielimy równo na wszystkie kupony rozliczone jako wygrane. Jeżeli okaże się, że będziesz jedyną osobą – to Tobie przypadnie cała kwota!

wejdź i sprawdź ofertę
  1. Zapisz się
    Zapisz się do promocji i zaloguj na swoje konto
  2. Dołącz do gry
    Postaw i wygraj kupon za min. 50 zł na dokładny wynik w spotkaniu Chelsea – Arsenal
  3. Odbierz wygraną
    Zgarnij nawet do 5000 zł za wygrany kupon

Regulamin promocji “Strzelec Wyborowy”

1. Organizatorem promocji “Strzelec Wyborowy” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl.
2. W promocji mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani gracze, którzy zapiszą się przez stronę promocyjną klikając w przycisk “Zapisz się”.
3. W promocji biorą udział kupony postawione w dn. 21.01.2020 r. od godziny 10:00 do godziny 23:59.
4. Aby skorzystać z promocji gracz powinien w dn. 21.01.2020 r. wykonać następujące czynności:
– zapisać się do promocji przez przycisk dostępny na stronie promocyjnej,
– dokonać depozytu na kwotę minimum 50 zł,
– prawidłowo wytypować kupon za minimum 50 zł na dokładny wynik w spotkaniu Chelsea – Arsenal rozgrywanego w dniu 21.01.2020 r.

5. Każdy gracz, który spełni warunki promocji i wygra prawidłowo postawiony kupon dostanie nagrodę w postaci bonusu bez depozytu.
6. Bonusy zostaną dopisane na konta graczy w dniu 22.01.2020 r. do godziny 18:00. Każdy gracz ma 24h na aktywację bonusu.
7. Pula nagrody 5000 zł zostanie podzielona równo na wszystkich graczy, którzy spełnią warunki promocji.
8. W przypadku kiedy tylko jeden z graczy spełni warunki promocji i poprawnie wytypuje spotkania otrzyma maksymalnie 1000 zł bonusu jednego dnia, przez pięć następujących po sobie dni. Każdy bonus będzie ważny tylko jeden dzień.
9. W przy przypadku kiedy dwoje graczy spełni warunki promocji i poprawnie wytypuje spotkania otrzyma swój bonus podzielony na dwa dni: 1500 zł jednego dnia i 1000 zł drugiego dnia. Każdy bonus będzie ważny tylko jeden dzień.
10. Przyznany bonus ma 24h ważności i musi być obrócony na zakładach wielokrotnych z kursem łącznym min. 2.0 co najmniej trzykrotnie przed wypłatą środków.
11. W promocji nie biorą udziału kupony postawione za środki bonusowe oraz darmowe zakłady.
12. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą promocję bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.
13. Pzbuk.pl może anulować wygrane wynikające z promocji „Strzelec Wyborowy” w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
14. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.
15. W przypadku naruszenia przez Gracza postanowień Regulaminu, niezależnie od uprawnień Spółki wynikających z niniejszego Regulaminu i przepisów prawa Spółka jest uprawniona do unieważnienia zakładu zawartego z naruszeniem takich postanowień, do zamknięcia Konta danego Gracza lub, wedle wyboru Spółki, do zawieszenia możliwości korzystania z Konta do czasu naprawienia przez Gracza powstałego naruszenia lub wyjaśnienia sprawy.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021