Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Już jest! Legalny bukmacher SuperBet z własną stroną internetową

Strona internetowa zakładów bukmacherskich SuperBet

Z wielką przyjemnością prezentujemy na polskim rynku firmę Superbet zakłady bukmacherskie.

Nowy, legalny bukmacher SuperBet zaprezentował na swojej stronie internetowej ofertę na zakłady bukmacherskie. Strona znajduje się pod adresem Super-Bet.pl na której zamieszczono informację, jak i promocje na zakłady bukmacherskie. W związku z oczekiwaniem na zezwolenie Minstra Finansów do organizowania zakładów wzajemnych przez internet, oferta skierowana jest tylko do pełnoletnich klientów naziemnych punktów przyjmowania zakładów. Adresy punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich Superbet

Przedmiotem działalności firmy jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wydarzenia sportowe, polityczne i społeczne.

Legalny bukmacher SuperBet z własną stroną internetową

Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia, firma Superbet rozwinęła swoją sieć do ponad 600 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii. Prężnie się rozwijając, firma powiększyła swoje wpływy, oferując zakłady online i otwierając kasyna.

Dane z 2016 roku, wskazują, iż firma rozszerzyła swoją działalność 6 krotnie, w stosunku do 2009 roku, w którym weszła na rynek, a zysk netto został zanotowany na poziomie ok. 6 mln euro.

Superbet w Polsce, rozpoczyna swoją działalność z liczbą 48 punktów stacjonarnych. Stale inwestując w rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług, firma Superbet ma w planach oferowanie zakładów online.

Oferta na zakłady bukmacherskie

ZAKŁADY SPECJALNE

Dzięki Zakładom Specjalnym najważniejsze mecze i turnieje zapewnią Ci jeszcze więcej emocji! To oferta przygotowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Możecie typować dodatkowe zdarzenia: zdobywców bramek, kartki, liczbę rzutów rożnych czy asów serwisowych, zwycięstwo w całych rozgrywkach, a także wiele innych. Codziennie oferujemy nowe Zakłady Specjalne. Sprawdź, nie przegap okazji i zgarnij wygraną. Zakłady Specjalne są oznaczone przyciskiem  na stronie internetowej.

SUPER MECZ

Super Mecz to zakłady bukmacherskie o jeszcze wyższych kursach, niż w ofercie standardowej. Zestaw Super Meczów jest starannie dobierany każdego dnia. W ofercie znajdziesz mecze z dowolnej dyscypliny sportu. Dodatkowym atutem Super Meczu jest możliwość łączenia z OFERTĄ Super EXTRA.

SUPER EXTRA

W poszukiwaniu wysokich kursów od razu kieruj się do Super EXTRA. Znajdziesz tu jeszcze wyższe kursy, niż w regularnej ofercie. Aby skorzystać z tej promocji, na Twoim kuponie musi znaleźć się co najmniej sześć meczów: jeden z Super Oferty i co najmniej pięć innych, a każdy z nich musi mieć minimalny kurs 1.10. Ważne: w grę wchodzą także zakłady z oferty Super Mecz.

Jeżeli na kuponie znajduje się już odpowiednia liczba zdarzeń spełniających powyższe warunki, a więc mecz z Super Extra + 5 zdarzeń z minimalnym kursem 1.10, to możesz dodać na kupon kolejne spotkania z kursem mniejszym niż 1.10.

SUPER 6

Super 6 to sześć meczów, dla których wszystkie kursy są równe i wynoszą 2,80. Wybierz, czy tym razem wygrają gospodarze, czy goście. A może padnie remis? Stwórz swoją kombinację i zgarnij wysoką wygraną, dzięki kursowi bliskiemu 500. Minimalna stawka dla Super 6 wynosi 1,00pln.

Powyższa oferta podlega ogólnym zasadom opisanym w regulaminie Superbet.

 

Superbet o…Superbet Polska

WIZJA:

Klient, to istota naszych działań, wszystko co robimy, robimy aby go zadowolić.

MISJA:

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom innowacyjnych produktów i usług, zaspokojenie ich oczekiwań i osiągnięcie pozycji lidera rynku.

WARTOŚCI:

Cenione przez nas wartości to jakość i różnorodność. Dążymy do ustawicznego ulepszania produktu i obsługi, proponując i utrzymując równocześnie najwyższe standardy jakości.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

Cenimy i szanujemy wszystkie obietnice i zobowiązania złożone naszym Klientom i współpracownikom.

DYNAMIKA:

Ciągle poszukujemy najlepszych rozwiązań i przekraczamy nasze własne ograniczenia, wspieramy innowacyjność i podejmowane działania, aby oferować Klientom najlepsze produkty i najlepszą obsługę.

PROFESJONALIZM:

Profesjonalizm naszych pracowników, kompetencje i dobra atmosfera pracy w zespole, są podstawą rozwoju sukcesu naszej firmy.

 

***

Podmiotem oferującym udział w grach hazardowych jest Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-001 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000,00PLN

Zezwolenie
Superbet zakłady bukmacherskie Spółka z o. o. posiada zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 29 września 2017r. na prowadzenie działalności w zakresie urządzania zakładów wzajemnych bukmacherskich i totalizatorów, na okres sześciu lat.

Wstęp na stronę jest dozwolony jedynie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.
Superbet zakłady bukmacherskie Spółka z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Hazard związany jest z ryzykiem

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021