Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Stówka na Dzień Kobiet w Betfan

Z okazji Dnia Kobiet zakłady bukmacherskie Betfan przygotowały dla zarejestrowanych użytkowników reload od 10 zł do 100 zł. Do zgarnięcia 10% bonusu od pierwszego depozytu dokonanego 8 marca przez zarejestrowanego już gracza.

Pamiętajcie, że przy przenoszeniu środków z salda bonusowego na saldo główne bukmacher ten mnoży wygraną x10. Maksymalny bonus do uzyskania to równowartość 100 zł, a minimalna wpłata uprawniająca do uzyskania bonusu do 10 zł. 

wejdź i sprawdź ofertę

Czym byłby świat bez kobiet? Wolelibyśmy sobie tego nie wyobrażać… Dlatego też dla wszystkich swoichch Graczy bukmacher BETFAN oferuje specjalną promocję związaną z tym dniem!

Zgarnijcie 10% bonusu od pierwszego depozytu jakiego dzisiaj dokonacie. Pamiętajcie, że przy przenoszeniu środków z salda bonusowego na saldo główne bukmacher ten mnoży wygraną x10! Maksymalny bonus jaki możecie uzyskać to równowartość 100 zł., a minimalna wpłata jaka uprawnia do uzyskania bonusu to 10 zł. W obrocie depozytem i bonusem nie zalicza się promocja “Matchday Boost”.

Na koniec pragniemy złożyć wszystkim kobietom serdeczne i gorące życzenia. Dzięki Wam świat ma o wiele więcej kolorów!

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021