Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Sprawdź czy Pudzianowski dał Ci siano!

Król Mariusz Pudzianowski postanowił, że na KONTO GŁÓWNE trafiło siano NA GRĘ W TVBET. Dlaczego? Jeżeli do czwartku 13 sierpnia zaznaczyłeś zgody marketingowe, Twoje konto główne zostało zasilone kwotą 5 zł na wydanie na TVBET!

Nie ma tu miejsca na asa w rękawie. Od teraz przez całą dobę siedem dni w tygodniu możesz zakładać się w BETFAN o wyniki popularnych grach karciany takich jak poker, wojna czy blackjack.

I TO WSZYSTKO W TOWARZYSTWIE PIĘKNYCH KRUPIEREK TVBET.

WOJNA wykorzystuje jedną standardową talię złożoną z 52 kart. Jedną kartę otrzymuje Gracz, drugą krupier. Wygrywa ten, który ma wyższą kartę.

Popularna gra karciana, która również cieszy się popularnością w serwisach online. Zasady, które są przy niej stosowane są takie same jak przy rozgrywkach Texas Holdem.

Chyba każdy z Was słyszał lub grał w tę grę. „BlackJack” (znany też jako „oczko” lub „21”) to jedna z popularniejszych gier karcianych na świecie.

https://youtu.be/ug4U7-v9wXk

Nie zaznaczyłeś zgód i teraz tego żałujesz? Nic straconego! W niedalekiej przyszłości legalny polski bukmacher BETFAN planuje szereg promocji dla Graczy, którzy mają zaznaczone zgody marketingowe!

Jak to zrobić? Nic prostszego!

  1. Zaloguj się
  2. Wejdź do „Mój profil”
  3. Kliknij „Więcej” w polu „Dane osobowe”
  4. Zaznacz obie subskrypcje tak jak poniżej

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x