Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Sponsorzy czyli polskie zakłady bukmacherskie

Sponsoring w sporcie a polscy bukmacherzy

Sponsoring w sporcie to rzecz normalna. Firmy bukmacherskie w wielu krajach są ważnym partnerem drużyn sportowych. Tak było też w Polsce do 2009 roku. Po wprowadzeniu w życie niefortunnej ustawy, bukmacherzy nie mogli legalnie się reklamować. Odbiło się to negatywnie na sponsoringu polskiego sportu. Większość operatorów musiała wycofać się ze sponsorowania klubów i imprez. Nadszedł jednak czas zmian, od 2017 roku bukmacherzy odzyskali możliwość reklamowania się, tym samym wzrosła ilość bukmacherów sponsorujących polskie drużyny. Już widać pierwsze efekty zmian. W krótkim czasie wielu bukmacherów podpisało umowy partnerskie z klubami sportowymi.

Czy kluby sportowe mogą istnieć bez sponsorów?

Fani sportu uwielbiają oglądać mecze, imprezy sportowe i zawody. Niezależnie od tego czy oglądamy transmisje czy sport na żywo, warto zdawać sobie sprawę z faktu, że widowiska sportowe  nie mogłyby się odbywać bez odpowiedniego zaplecza finansowego. Kluby sportowe zyskują finansowanie dzięki pieniądzom od sponsorów. Dzięki zmianom w ustawie legalny bukmacher może wspierać finansowo drużyny. Dzięki temu gracze mogą ćwiczyć i grać z lepszym wyposażeniem, poprawić stan hal sportowych i boisk. Dzięki sponsoringowi w lepszej sytuacji są także zawodnicy. Sytuacja finansowa drużyny przekłada się bezpośrednio na jakość gry i lepsze wyniki drużyny.

Polska reprezentacja w piłce nożnej i jej sponsor

STS to jeden z najważniejszych legalnych bukmacherów w Polsce. Istnieje na rynku od dawna, jest popularnym bukmacherem i partnerem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Jest to doskonała reklama i sposób na budowanie wizerunku przez bukmachera. Niezależnie od wyniku meczu, Polacy kochają biało-czerwonych i gremialnie ich wspierają na wszystkich mistrzostwach. STS jest również sponsorem Lecha Poznań, Pogoni Szczecin czy Śląska Wrocław. Współpracuje także z drużynami siatkówki, jak Asseco Resovia i drużyną piłki ręcznej Vive Tauron Kielce.

Fortuna – Legia Warszawa i nie tylko

Serwis bukmacherski efortuna.pl działa od 2009 roku. Fortuna działa też prężnie jako sponsor klubów sportowych. Jego domeną jest piłka nożna i Legia Warszawa. Nie jest to jednak jedyny klub jaki wspiera Fortuna, choć z pewnością współpraca z tak znaną drużyną sportową jest dla bukmachera wspaniałą reklamą. Fortuna jest także sponsorem GKS Katowice, Zagłębie Sosnowiec i TS Podbeskidzie.

Sponsoring LVbet

Bukmacher LVbet podjął współpracę przede wszystkim z drużynami piłkarskimi. Umowy z nim podpisali między innymi Wisła Kraków i Lechia Tomaszów Mazowiecki. LVbet jest także sponsorem Widzewa Łódź, Wisły Płock i Arki Gdynia. Liczba wspieranych przez jednego bukmachera drużyn piłkarskich jest duża, świadczy to o tym jak duże możliwości daje dopuszczenie do sponsoringu sportu legalnych bukmacherów. LVbet sponsoruje także MMA Federation oraz Mistrzóstw Europy w siatkówce mężczyzn.

Partnerzy sportowi forBET

Szansę na kontrakty sponsorskie mają także nowi bukmacherzy. Za przykład może tutaj posłużyć forBET. Oficjalnie został sponsorem całej ligi siatkarskiej PlusLigi. Był także sponsorem amatorskiej Nocnej Ligi Halowej. Obecnie jest sponsorem między innymi ŁKS Łódź, Motor Lublin, Radomiaki Radom czy OKS Stomil Olsztyn. Jak widać ilość i różnorodność dyscyplin jest w tym wypadku bardzo duża. Bukmacherzy mogą działać w wielu gałęziach sportu i aktywnie go wspierać.

Zmiany w ustawie hazardowej a sytuacja polskich bukmacherów

Po zmianie w ustawie hazardowej z polskiego rynku wypadło wielu zagranicznych bukmacherów. Wprowadzono obowiązki podatkowe i konieczność zdobycia licencji u Ministra Finansów. Zliberalizowano także przepisy dotyczące reklamowania się przez bukmacherów. Dzięki temu w ostatnim czasie ilość kontraktów między bukmacherami a drużynami sportowymi szybko wzrasta. Nowelizacja ustawy hazardowej odniosła także inny skutek. Chwilowo zniknęli z polskiego rynku zagraniczni bukmacherzy. Część z nich powróci kiedy wyrobią licencje u Ministra Finansów. Nie wszystkim firmom powrót będzie się opłacał. Wszystkich bukmacherów działających w Polsce będzie obowiązywało takie samo opodatkowanie, dla wielu zbyt wysokie i nieopłacalne.

Niemniej, sytuacja w której na rynku pozostali tylko polscy bukmacherzy, jest korzystna dla starych i nowych polskich legalnych bukmacherów. Dzięki temu mogą zdobyć nowych klientów, a także skorzystać z okazji i podpisać korzystne kontrakty z drużynami sportowymi. Taka współpraca przynosi korzyści obu stronom, dla polskich firm sytuacja obecna jest wyjątkowa, nie grozi im zagraniczna konkurencja, która mogłaby zaproponować drużynom korzystniejsze warunki.

Zakłady przez Internet

Gracze, którzy korzystali z usług bukmacherów przez Internet mogą korzystać z usług siedmiu bukmacherów. Wśród nich są:  STS, Fortuna , forBET, LVbet , Totolotek, Milenium i E-toto.  Z ich usług od 1 lipca korzystają także Ci gracze, którzy wierni byli do tej pory bukmacherom zagranicznym. Brak tych podmiotów na rynku sprawił, że polscy legalni bukmacherzy mogą zdobyć i zainteresować swoją ofertą nowych klientów. Dodatkowym atutem korzystania z usług polskich bukmacherów jest pośrednie wspieranie polskich sportowców, drużyn i wydarzeń sportowych.

Bukmacherzy a wspieranie polskiego sportu

Pamiętajmy o tym, że kupując produkty firm będących sponsorami drużyn sportowych pośrednio wspieramy drużyny sportowe. Tylko mając klientów bukmacherzy mogą zdobyć fundusze na sponsorowanie klubów sportowych. Z kolei będąc sponsorem ligi czy drużyny bukmacherzy reklamują swoje usługi i zdobywają nowych klientów.

Umowy sponsoringowe drużyn pierwszoligowych opiewają na naprawdę duże sumy. Jest to poważna inwestycja dla bukmacherów i znaczny zastrzyk finansowy dla drużyny. Po wprowadzeniu w życie nowelizacji ustawy hazardowej z 1 kwietnia 2017 roku uległy zmianie przepisy dotyczące reklamy zakładów bukmacherskich. Reklamowanie się legalnych bukmacherów stało się możliwe. Bukmacherzy inwestują w polski sport, w ten sposób zapewniają sobie reklamę i dobrą opinię. Są sponsorami drużyn sportowych różnych dyscyplin, na rożnym poziomie, nawet reprezentacji polski, jak STS, który jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Możliwość reklamy sprawiła, że działają naprawdę prężnie i stale szukają nowych drużyn do współpracy.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021