Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

SOCCERBET – Highlight Games i Fortuna Entertainment Group z nową umową

Highlight Games, dostawca wirtualnych sportów wideo, zawarł nową ogólnoeuropejską umowę ramową z Fortuna Entertainment Group, w ramach której dostawca dostarczy wirtualne produkty sportowe online, na urządzenia mobilne oraz w punktach sprzedaży detalicznej w Europie Środkowej.

Zgodnie z warunkami umowy Highlight Games dostarczy swój sztandarowy produkt „ SOCCERBET ” zarówno w formacie ligowym, jak i pojedynczym, z planami dostarczenia produktu na terytoria, w tym do Polski, Rumunii, Czech, Chorwacji i Słowacji.

Tim Green , dyrektor generalny Highlight Games, skomentował umowę: „Z przyjemnością ogłaszam współpracę z Fortuną, która jeszcze bardziej zwiększa obecność Highlight Games w Europie. SOCCERBET jest już numerem jeden wśród wirtualnych zakładów sportowych we Włoszech i nie możemy się doczekać powtórzenia tego sukcesu na dodatkowych terytoriach regulowanych za pomocą Fortuny.

„Gry Highlight oferują graczom wyjątkową propozycję; możliwości obstawiania prawdziwych wydarzeń z udziałem prawdziwych drużyn i prawdziwych graczy, a zachęcanie nowych operatorów do doceniania potencjału tych ekskluzywnych gier ”.

Michal Hanák , dyrektor ds. Bukmacherskich grupy w Fortuna, dodał: „Fortuna z przyjemnością dodaje innowacyjne produkty Highlight Games do swojego wirtualnego portfolio sportowego. Oferowanie klientom możliwości obstawiania materiałów archiwalnych przedstawiających ich ulubione drużyny i zawodników jest ekscytujące i jesteśmy przekonani, że zarówno SOCCERBET, jak i długo oczekiwana NBA Last 60 okażą się popularne zarówno w punktach sprzedaży detalicznej, jak i online.

„Ale przede wszystkim uważamy, że ten produkt jest najlepszy na wirtualnym rynku sportowym w ostatnich latach, a Fortuna oferuje tylko najlepsze produkty dla swoich klientów.”

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021