Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Socca World Cup 2019 w zakładach sportowych forBET

Najnowsza odsłona Socca World Cup, odbędzie się na Krecie w dniach 12-20 października 2019. Wspaniałe położenie Rethymno na Krecie będzie miejscem rozgrywek mistrzotw świata. Rok temu nasi zawodnicy zdobyli na tym turnieju srebrny medal – dziś rozpoczynamy zmagania MŚ szóstek piłkarskich na Krecie! Na początek nasi zmierzą się z Maroko! Spotkania możesz obstawiać na stronieforBET.

wejdź i sprawdź ofertę

Niemcy są mistrzem świata i będą bronić tytułu. Ale czym właściwie jest Socca?

Co to jest Socca?

Socca to mecze piłki nożnej, rozgrywane bardzo szybkim i dynamicznym tempie na małym boisku.

Każdy 5-7 graczy, w tym bramkarz, rywalizuje ze sobą. Każda drużyna musi zacząć od tej samej liczby graczy. Gracze muszą mieć ukończone 16 lat i być obywatelami kraju, o który walczą. 

Socca charakteryzuje się niesamowitą szybkością. Gracze muszą ciągle znaleźć rozwiązania na najmniejszych przestrzeniach, dlatego muszą być dobrze wyszkoleni technicznie i taktycznie. Jest znacznie więcej bramek niż zwykłej piłce nożnej, co sprawia, że ​​Socca jest szczególnie atrakcyjna dla widzów.

Zasady Socca

Pole gry wynosi maksymalnie 30 m x 50 m. W Socca gra się piłką w  rozmiarze 5 o masie 410–450 g. 

Gra trwa 40 minut (2×20 minut). Przerwa pomiędzy połowami została zmniejszona do pięciu minut.

Meczom towarzyszy dwóch sędziów na boisku . Pierwszy sędziuje grę na boisku, naprzeciwko strefy trenerskiej, drugi po przeciwnej. Trzeci sędzia zajmuje się zmianami linii środkowej po stronie boiska, na której znajdują się ławki, i monitoruje zachowanie zawodników.

Czwarty sędzia siedzący przy stole działa jako sędzia mierzący czas i zapisuje wszystkie wyniki, czerwone i żółte kartki oraz wszelkie inne zdarzenia w protokole meczu sędziego.

Gola nie można zdobyć bezpośrednio po rozpoczęciu lub wprowadzeniu piłki.

Zwłaszcza w Socca jest to, że nie ma tutaj reguły spalonych , w przeciwieństwie do piłki nożnej .

Zmiany zawodników są nieograniczone i mogą być dokonywane w dowolnym momencie podczas meczu, pod obserwacją sędziego na linii środkowej. Wychodzący gracz musi opuścić boisko, zanim zmiennik przekroczy linię boczną. 

Jeśli bramka zostanie zdobyta, bramkarz musi wznowić grę z piłką w ręku. Czerwona kartka spowoduje wykluczenie tego gracza do końca gry, a jego drużyna zagra bez jednego zawodnika przez 5 minut. 

Gracz, który otrzyma żółtą kartkę w dwóch kolejnych meczach, jest wykluczony z udziału w następnym meczu w turnieju lub konkursie ISF.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021