Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Skrill i Neteller blokuje płatności do operatorów znajdujących się w Rejestrze Domen Zakazanych

Portfele internetowe Skrill i Neteller poinformowały operatorów znajdujących się w Rejestrze Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą, że z dniem 1 lipca 2017 roku nie będą realizowane za ich pomocą do nich przelewy.

Ma to związek z wejściem w życie od 1 lipca 2017 obowiązku blokowania domen oraz przelewów wprowadzonym ustawą o zmianie ustawy o grach hazardowych z 15 grudnia 2016 r.  Pełna lista nazw domen wpisanych do Rejestru dostępna jest na stronie http://hazard.mf.gov.pl

Treść e-maila wysyłanego przez Skrill i Neteller do właścicieli domen znajdujących się na liście rejestru:

Jak Państwo wiecie, w ostatnim czasie nastąpiły zmiany w polskiej ustawie o grach hazardowych, które mają znaczący wpływ na operatorów gier hazardowych, dostawców usług internetowych a także dostawców usług płatniczych. Jedną z głównych zmian jest zabronione przekazywanie usług płatniczych na stronach wprowadzonych do nowoutworzonego rejestru domen zakazanych. To obostrzenie wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2017 r. Po zapoznaniu się z rejestrem, znaleźliśmy w nim domeny należące lub zarządzane przez Państwa. W celu dostosowania się do nowego reżimu prawnego zmuszeni jesteśmy wprowadzić ograniczenie na Państwa koncie handlowym. Wprowadzone zmiany uniemożliwią klientom Skrill/Neteller przebywającym w Polsce przekazywanie Państwu środków. Będziemy jeszcze akceptować wypłaty środków na konta polskich rezydentów w przeciągu kolejnych dwóch tygodni. Proszę się upewnić, że usunęli Państwo portfele Skrill/Neteller jako opcję depozytową dla polskich klientów z Państwa strony a także wszelkie reklamy i banery. Zmiana ta będzie dotyczyć wyłącznie transakcji związanych z rezydentami zamieszkującymi w Polsce. Zapewniamy, że w pozostałym zakresie Państwa konto jest aktywne i w pełni funkcjonalne.

Tekst oryginalny:

As you may be aware, there have been recent changes to the Polish Gambling Act, which affect gambling operators, internet service providers and payment service providers. One of the main changes is that payment services providers are forbidden to make their payment services available on websites that are entered into a newly-created Register. This blacklisting regime comes into effect on 1 July 2017. We have conducted a review of the Register and it appears that domain names are listed that belong to/are associated with your company. In order to comply with this new regime, we will implement a restriction to your merchant account in due course. This will prevent NETELLER/Skrill members residing in Poland from transferring funds to you. We will accept pay-outs to members residing in Poland for a period of two weeks from today. On your side, please also ensure that you remove Skrill/NETELLER as a deposit option for Polish customers and update your respective webpages so that there are no Skrill/NETELLER logos or banner advertising visible. This change will only impact your transaction activity in relation to members residing in Poland. Please be assured, other than the measure outlined above, your account remains active and in good standing with us.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021