Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Sir Richard do typerów: w NobleBet 10 dni bez podatku!

NobleBet oferuje grę bez podatku na wszystko – bez żadnych ograniczeń – do 16 lutego 2020! Oto komunikat Sir Richarda:

Za moment przedstawię Ci promocję, która zmienia zasady gry obowiązujące na rynku bukmacherskim. Stwierdziłem, że czas najwyższy pokazać karty. Postanowiłem, że podatek od stawki biorę na siebie, a co za tym idzie dodaję do Twoich wygranych zakładów 14% ekstra.

Promocja typu no-limit, na wszystkie wydarzenia sportowe dostępne na naszej platformie. Osobiście wierzę, że nasza współpraca przyniesie Ci wiele korzyści, na pewno powiększy Twoją kieszeń o uregulowany podatek od Noblebet.

Nieprzypadkowo Gra bez podatku zbiegła się w czasie ze wznowieniem rozgrywek polskiej Ekstraklasy. Na stadiony powraca bowiem, najciekawsza liga piłkarska na świecie.

Już dzisiaj zobaczymy starcie Śląska z Lechią, jutro Kolejorz podejmie na własnym stadionie Raków, a w niedzielę warszawska Legia zmierzy się z ŁKSem. Pamiętaj, że na wszystkie te mecze zagrasz bez podatku.

Promocja obowiązuje od 07.02 (od godziny 10:00) do 16.02 (do godziny 23:59). Promocją są objęte wszystkie zakłady oferowane na stronie Noblebet.

*promocja oznacza podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na Noblebet.pl z wartości 0,88 do 1,00 lub wyższej, na podstawie §7 ust. 9 Regulaminu.

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja obejmuje zakłady postawione od 07.02 (od godziny 10:00) do 16.02 (do godziny 23:59).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów w przypadku wykrycia próby wyłudzenia korzyści przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 4. Promocja dotyczy zakładów zawartych na stronie Noblebet.pl (wersja desktop, na stonie mobilnej oraz w aplikacji mobilnej).
 5. Stawiając zakład w wyznaczonym terminie odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0 – przykładowo, stawiając zakład za 200 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez ten promocyjny wskaźnik wynosić będzie 200 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 200 PLN po kursie 2.00, to jego wygrana wyniesie 400 PLN.
 6. W promocji: Gra bez podatku – Noblebet bez względu na wykorzystany wskaźnik zobowiązuje się do zapłacenia podatku od stawki w wysokości 12% od każdego zakładu.
 7. Tylko zakłady postawione za środki własne biorą udział w promocji. Zakłady postawione za środki bonusowe się nie kwalifikują.
 8. Do zakładów zawartych w aplikacji mobilnej wymagana jest najnowsza wersja aplikacji.
 9. Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombinacyjne.
 10. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakładów, zamknięcia konta użytkownika oraz zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu promocji.
 11. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021