Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Simply the Bet – ranking graczy BETFAN. W puli 15 000 PLN

Zasady gry w Simply the Bet BETFAN są proste. Zbierasz punkty za grę na zakładach wirtualnych. Im więcej zakładów i więcej kombinacji na kuponie tym więcej zgarniesz punktów.

Każdy kupon gier wirtualnych się liczy, zarówno wygrany jak i ten, który nie wszedł. Twoje punkty są zbierane przez CAŁY TYDZIEŃ a w poniedziałek ostatecznie lista się zamyka, kiedy to Betfan ma czas na przyznanie nagród dla tych, którzy załapali się do pierwszej pięćdziesiątki!

Pula nagród to równowartość blisko 15 000 zł!! Wygrana z salda bonusowego przy przenoszeniu na saldo główne mnożona jest x10

Co tydzień zgarnij dodatkowe siano!

W konkursach rozgrywanych w cyklu tygodniowym nagrodzonych zostanie 50 najwyżej
sklasyfikowanych osób w rankingu według poniższej klasyfikacji:

  • Nagroda za miejsce 1. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 250 zł.
  • Nagroda za miejsce 2. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 150 zł.
  • Nagroda za miejsce 3. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 100 zł.
  • Nagrody za miejsca 4-10 w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 30 zł.
  • Nagrody za miejsca 11-20. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 25 zł.
  • Nagrody za miejsca 21-30. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 20 zł.
  • Nagrody za miejsca 31-40. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 15 zł.
  • Nagrody za miejsca 41-50. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 10 zł.

W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne (nabycia prawa do Nagrody), Klient musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia dowolnych zakładów na zdarzenia wirtualne za łączną stawkę odpowiadającą 5-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym każdy z zakładów musi posiadać minimum 2 zdarzenia oraz minimalny kurs każdego zdarzenia na poziomie 1,45 lub wyższym.

Po spełnieniu warunków obrotowych określonych w §3 pkt. 4 uprawniających Klienta do otrzymania nagrody, nastąpi automatyczne przeniesienie środków z salda bonusowego na saldo główne z zastosowaniem mnożnika x10 (np. jeżeli Klient zgromadził na saldzie bonusowym 300 PLN, to w momencie przenoszenia środków na
saldo główne kwota zostanie powiększona 10 razy i wyniesie 3000 PLN), przy czym 10% środków będzie stanowiło wygraną, zaś 90% środków będzie stanowiła nagroda uzyskana w ramach sprzedaży premiowej („Nagroda”). Maksymalna wartość kwoty przeniesienia na saldo główne ograniczona jest do kwoty 5000 zł. (słownie: pięć tysięcy złotych).

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021