Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Siatkarski bezpiecznik, Żużlowy pewniak i piłkarski „Happy Hours

W najbliższy weekend w ramach cyklu „Fortuna z Bonusem” bukmacher przygotował dla swoich klientów następujące promocje:

  • „Siatkarski bezpiecznik”

Aby wziąć w niej udział należy postawić kupon (SOLO, AKO, MAXIKOMBI) z oferty LIVE za 50 PLN, zawierający min. 1 zdarzenie związane z meczami ME w siatkówce mężczyzn. Jeżeli kupon spełniający warunki promocji okaże się przegrany gracz otrzyma bonus w wysokości aż 50 PLN (w punktach FKP), bez konieczności jego obrotu. Promocja odbywa się w sobotę 21.09.2019 i dotyczy kuponów zawartych za pośrednictwem strony www oraz aplikacji mobilnej Fortuny do końca dnia.

  • „Żużlowy pewniak”

W niedzielę, 22.09 dostępna będzie promocja „Żużlowy pewniak”. Warunkiem przystąpienia do niej jest postawienie kuponu (SOLO, AKO, MAXIKOMBI) z oferty prematch za min 20 PLN, który będzie zawierał co najmniej 1 zdarzenie związane z meczami żużlowej PGE Ekstraligi. Nie ma znaczenia czy zakłady będą przegrane czy wygrane – każdy z graczy spełniających warunki promocji otrzyma bonus w wysokości 20 PLN (w punktach FKP). W promocji biorą udział kupony zawarte za pośrednictwem strony www i aplikacji mobilnej Fortuny. Bonus zostanie przypisany do kont 23.09 do końca dnia

  • piłkarskie „Happy Hours”

Dostępne dzisiaj, w piątek 20.09.2019 w godz. 17:00 – 18:00 podwyższające wygraną o 14%. By z niej skorzystać wystarczy dodać bonus kursowy „Happy Hours” do kuponu zawierającego dowolne zdarzenia z piłkarskiej oferty prematch.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021