Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Siano na koncie głównym w piątek 13-ego!

Piątek 13-ego jest uznawany za pechowy. Jednak w zakładach bukmacherskich BETFAN tak nie jest! Dlatego też dzisiaj od 13:00 do 14:00 możecie zagrać za 99 zł bez ryzyka. Co więcej, siano zwracane jest Wam na konto główne! Zdarzenia na kuponie muszą być jednak rozliczone do końca weekendu. Więc proponujemy „nie wyginać ust w podkówkę” i radośnie wejść w ten dzień.

wejdź i sprawdź ofertę

Zasady:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 13.03 w godz. 13:00 – 14:00.
  2. Należy zawrzeć kupon za 99 zł, na którym znajdą się zdarzenia, które będą rozliczone do 15.03, 23:59. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu „remis nie ma zakładu”, „drużyna X wygra nie ma zakładu” oraz „Matchday boost”.
  3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  4. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot na saldo główne.
  5. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy.
  6. Bonus zostanie przyznany do 16.03, 23:59.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021