Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Serie A – Freebet na granie live w eWinner

Buongiorno! Język przywitania nie jest przypadkowy, bo dziś legalny polski bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję przeznaczoną dla obstawiających włoską Serie A. Co jest do zgarnięcia? Freebet 25 PLN na obstawianie dowolnych zakładów na żywo.

 1. WPŁAĆ 50 PLN
  Przygotowaliśmy akcję specjalną dla fanów włoskiej Serie A! Tylko dziś (22.07) wpłać na swoje konto minimum 50 PLN. Co dalej?
 2. ZAGRAJ SERIE A
  Przygotuj i zagraj kupon przedmeczowy złożony z dwóch zdarzeń z włoskiej Serie A za min 50 PLN. Zadbaj o kurs minimalny kuponu w wysokości 2.0.
 3. ODBIERZ FREEBET 25 PLN
  Jeśli spełniłeś warunki akcji jeszcze tego samego dnia otrzymasz Freebet 25 PLN do wykorzystania na Serie A w zakładach na żywo. Freebet będzie ważny do końca dnia (22.07).

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLN. Zwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

155 zł wraca na konto główne - Nowy bonus w eWinner
 • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
 • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
 • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

REGULAMIN PROMOCJI FREEBET SERIE A

 1. Promocja „FreeBet Serie A” (dalej: Freebet) obowiązuje od godziny 00:01 do 23:59 w dniu 22.07.2020.
 2. Aby otrzymać Freebet, należy dokonać depozytu w wysokości minimum 50 PLN i postawić zakład AKO przedmeczowy za minimum 50 PLN składający się z 2 lub więcej wydarzeń, WYŁĄCZNIE z oferty SERIE A z minimalnym kursem 2.00
 3. Klienci, którzy spełnią powyższe warunki, otrzymają Freebet w wysokości 25 PLN.
 4. Przyznany Freebet należy wykorzystać w dniu 22.07.2020, wyłącznie na zdarzenia LIVE z oferty SERIE A.
 5. Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).
 6. Do oferty wlicza się WYŁĄCZNIE pierwszy zakład postawiony w dniu promocji (tj. 22.07.2020)
 7. Do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej np. Custom Bet, Combo Dnia, zakłady systemowe oraz kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout.
 8. Wygrana z Freebetu nie podlega obrotowi, a na saldo główne zostanie przypisana kwota wygranej pomniejszona o kwotę otrzymanego freebetu.
 9. Promocjami nadrzędnymi są „Zwrot za pierwszy zakład do 150zł” oraz „Bonus od Drugiego Depozytu”. Gracze, którzy nie skorzystali kolejno z tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z ich tytułu.
 10. FreeBet zostanie dodany do konta graczy automatycznie po spełnieniu warunków promocji.
 11. W pozostałym zakresie, obowiązuje ogólny regulamin promocji.
 12. Opublikowanie niniejszego Regulaminu w Aplikacji Ewinner , to oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021