Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Serial dokumentalny o Bayernie Monachium w Amazon Prime Video

Kamery z bliska pokażą drużynę Hansiego Flicka i przeniosą kibiców do samego serca klubu. Zobaczą oni historyczne sukcesy z poprzedniego sezonu – potrójną koronę, Superpuchar Niemiec i Europy, Klubowe Mistrzostwa Świata, a także treningi i wyjazdy z Manuelem Neuerem, Robertem Lewandowskim, Thomasem Mullerem i spółką, spotkania zarządu z Karlem-Heinzem Rummenigge, Oliverem Kahnem i Hasanem Salihamidziciem – czytamy na oficjalnej stronie Bayernu Monachium. Premiera serialu o niemieckiej drużynie planowana jest na jesienią 2021 roku

Jesteśmy dumni z tego, że będziemy mogli opowiedzieć historię Bayernu za pośrednictwem tego serialu. To jest historia wielkiego sukcesu – powiedział szef klubu, Karl Heinz Rummenigge – Zwłaszcza teraz, w czasach koronawirusa, ta produkcja jest wspaniałą szansą dla naszych fanów, aby z pierwszej ręki doświadczyć tego, co dzieje się w klubie.

Ten dokument to wielka szansa na zaznaczenie obecności Bayernu na świecie. Możemy dotrzeć do milionów ludzi i podekscytować ich naszą historią. Ten dokument to kolejny, ważny krok w przyszłość dla naszego klubu – mówi Oliver Kahn, były bramkarz mistrza Niemiec.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021