SB Tech wspomaga ETOTO

SBTech uruchamia pełne rozwiązanie omni-channel dla polskiego Etoto

Partnerstwo przyczyni się do bezproblemowej integracji oferty produktów detalicznych i internetowych Etoto

Polski operator zakładów sportowych, Etoto, uruchomił platformę gier SB Tech po wprowadzeniu nowej oferty detalicznej, która łączy jego biznes internetowy i sieć punktów bukmacherskich

Dzięki szybko rosnącej obecności online i sieci punktów bukmacherskichi w całej Polsce, Etoto jest dobrze prosperującym operatorem na rodzimym rynku.

Oprócz konkurencyjnych zakładów i atrakcyjnych przedmiotów zakładów obejmujących szeroki wachlarz sportów, interfejsy kasowe SB Tech i samoobsługowe interfejsy zakładów (SSBT) będą integrować obsługę detaliczną gotówki i kuponów, jednocząc doświadczenie użytkownika i zwiększając efektywność wpłat i wypłat.

Operator wykorzystuje także zaletę jedno konsolowego zarządzanie wszystkimi operacjami detalicznymi, analizę graczy w czasie rzeczywistym, całodobową obsługę operacyjną i zaawansowane protokoły raportowania.

SBTech uruchamia pełne rozwiązanie omni-channel dla polskiego Etot

Wprowadzenie rozwiązań internetowych i detalicznych E toto stanowi kolejne wejście na rynek regulowany dla SB Tech, cieszącego się renomą dostawcy dla najbardziej dynamicznych i konkurencyjnych obszarów na świecie.

Richard Carter, dyrektor zarządzający firmy SB Tech, skomentował: “Oferta omni-channel (dosłownie wielokanałowa- przyp tłum) firmy SB Tech stała się jednym z naszych kluczowych czynników wzrostu, a coraz więcej operatorów chce uzyskać większą lojalność do marki, wyższą wartość w ciągu całego życia i mniejszą liczbę rezygnacji. W miarę rozszerzania działalności w Europie Wschodniej cieszę się, że mogę wzmocnić partnerstwo z E toto i oczekiwać, że ten ambitny operator szybko osiągnie swój pełny potencjał. ”

Dyrektor generalny E toto, Piotr Rogowski, dodał: “Szeroki wybór zakładów bukmacherskich z SB Tech, szczególnie w zakresie zakładów na żywo, był decydującym czynnikiem w naszej decyzji o stworzeniu tego partnerstwa. Zapewnienie najwyższej jakości usług naszej szybko rosnącej bazy klientów to jądro naszej strategii, a wyjątkowa wiedza firmy w zakresie dostarczania szerokiej gamy usług zarządczych, a także elastyczności i możliwość regulacji jej produktów, daje nam wielkie zaufanie do tego kolejnego rozdziału naszej historii. “

 • O SB Tech
  SB Tech jest światowym liderem w zakresie omni-channel (j/w-przyp tłum) zakładów i gier sportowych,zatrudniając ponad 1000 pracowników w 11 lokalizacjach na całym świecie. Od 2007 r. Firma SB Tech opracowała najpotężniejszą na rynku internetową platformę zakładów bukmacherskich i kasyn, obsługującą ponad 50 licencjobiorców na ponad 20 regulowanych rynkach.

Wśród klientów SB Tech jest wielu wiodących na świecie operatorów zakładów bukmacherskich i hazardowych, loterie państwowe, sieci kasyn i firmy zajmujące się wyścigami konnymi oraz startupy igamingowe. Grupa dostarcza wyjątkowo elastyczne rozwiązania dotyczące zakładów i gier klientom poszukującym szybkiego dostępu do rynku i wyjątkowej konfiguracji, wspieranych przez najlepsze wywiadownie i zdolności informacyjnych.

Oferta SB Tech obejmuje: “Seamless Sportsbook, Chameleon360 iGaming Platform, Managed Services” oraz detaliczne i wielokanałowe rozwiązania, które zapewniają graczom stały dostęp do produktów sportowych i kasynowych we wszystkich punktach kontaktowych: online, mobilnym i detalicznym.
Wspierane przez niezrównane doświadczenie w zakresie handlu i zarządzania ryzykiem, zgodności z przepisami, procedur AML i KYC, akwizycji i CRM, partnerzy SB Tech konsekwentnie osiągają szybki wzrost, zwiększają lojalność wobec marki i wykazują najwyższą rentowność.

 • O Etoto
  Jako licencjonowany operator zakładów sportowych, E toto wyznacza najwyższe standardy, aby zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia (wrażenia). Jego głównym celem jest oferowanie doskonałego produktu i wyjątkowej obsługi klienta, obie w oparciu o silne zasady odpowiedzialnej gry.
  Spółka działa na polskim rynku od 2011 roku i działa na podstawie licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów.
  Po zmianie zarządu w 2017 roku, E toto jest obecnie najszybciej rozwijającym się licencjonowanym operatorem zakładów sportowych w Polsce. Dzięki usługom online i mobilnym oraz rozległej sieci punktów bukmacherskich z detalicznymi zakładami, firma staje się jednym z głównych graczy na polskim rynku.
A Ty gdzie masz konto?
Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.