Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

SBTech uruchamia pełne rozwiązanie omni-channel dla polskiego Etoto

Partnerstwo przyczyni się do bezproblemowej integracji oferty produktów detalicznych i internetowych Etoto

Polski operator zakładów sportowych, Etoto, uruchomił platformę gier SB Tech po wprowadzeniu nowej oferty detalicznej, która łączy jego biznes internetowy i sieć punktów bukmacherskich

Dzięki szybko rosnącej obecności online i sieci punktów bukmacherskichi w całej Polsce, Etoto jest dobrze prosperującym operatorem na rodzimym rynku.

Oprócz konkurencyjnych zakładów i atrakcyjnych przedmiotów zakładów obejmujących szeroki wachlarz sportów, interfejsy kasowe SB Tech i samoobsługowe interfejsy zakładów (SSBT) będą integrować obsługę detaliczną gotówki i kuponów, jednocząc doświadczenie użytkownika i zwiększając efektywność wpłat i wypłat.

Operator wykorzystuje także zaletę jedno konsolowego zarządzanie wszystkimi operacjami detalicznymi, analizę graczy w czasie rzeczywistym, całodobową obsługę operacyjną i zaawansowane protokoły raportowania.

SBTech uruchamia pełne rozwiązanie omni-channel dla polskiego Etot

Wprowadzenie rozwiązań internetowych i detalicznych E toto stanowi kolejne wejście na rynek regulowany dla SB Tech, cieszącego się renomą dostawcy dla najbardziej dynamicznych i konkurencyjnych obszarów na świecie.

Richard Carter, dyrektor zarządzający firmy SB Tech, skomentował: „Oferta omni-channel (dosłownie wielokanałowa- przyp tłum) firmy SB Tech stała się jednym z naszych kluczowych czynników wzrostu, a coraz więcej operatorów chce uzyskać większą lojalność do marki, wyższą wartość w ciągu całego życia i mniejszą liczbę rezygnacji. W miarę rozszerzania działalności w Europie Wschodniej cieszę się, że mogę wzmocnić partnerstwo z E toto i oczekiwać, że ten ambitny operator szybko osiągnie swój pełny potencjał. ”

Dyrektor generalny E toto, Piotr Rogowski, dodał: „Szeroki wybór zakładów bukmacherskich z SB Tech, szczególnie w zakresie zakładów na żywo, był decydującym czynnikiem w naszej decyzji o stworzeniu tego partnerstwa. Zapewnienie najwyższej jakości usług naszej szybko rosnącej bazy klientów to jądro naszej strategii, a wyjątkowa wiedza firmy w zakresie dostarczania szerokiej gamy usług zarządczych, a także elastyczności i możliwość regulacji jej produktów, daje nam wielkie zaufanie do tego kolejnego rozdziału naszej historii. „

  • O SB Tech
    SB Tech jest światowym liderem w zakresie omni-channel (j/w-przyp tłum) zakładów i gier sportowych,zatrudniając ponad 1000 pracowników w 11 lokalizacjach na całym świecie. Od 2007 r. Firma SB Tech opracowała najpotężniejszą na rynku internetową platformę zakładów bukmacherskich i kasyn, obsługującą ponad 50 licencjobiorców na ponad 20 regulowanych rynkach.

Wśród klientów SB Tech jest wielu wiodących na świecie operatorów zakładów bukmacherskich i hazardowych, loterie państwowe, sieci kasyn i firmy zajmujące się wyścigami konnymi oraz startupy igamingowe. Grupa dostarcza wyjątkowo elastyczne rozwiązania dotyczące zakładów i gier klientom poszukującym szybkiego dostępu do rynku i wyjątkowej konfiguracji, wspieranych przez najlepsze wywiadownie i zdolności informacyjnych.

Oferta SB Tech obejmuje: „Seamless Sportsbook, Chameleon360 iGaming Platform, Managed Services” oraz detaliczne i wielokanałowe rozwiązania, które zapewniają graczom stały dostęp do produktów sportowych i kasynowych we wszystkich punktach kontaktowych: online, mobilnym i detalicznym.
Wspierane przez niezrównane doświadczenie w zakresie handlu i zarządzania ryzykiem, zgodności z przepisami, procedur AML i KYC, akwizycji i CRM, partnerzy SB Tech konsekwentnie osiągają szybki wzrost, zwiększają lojalność wobec marki i wykazują najwyższą rentowność.

  • O Etoto
    Jako licencjonowany operator zakładów sportowych, E toto wyznacza najwyższe standardy, aby zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia (wrażenia). Jego głównym celem jest oferowanie doskonałego produktu i wyjątkowej obsługi klienta, obie w oparciu o silne zasady odpowiedzialnej gry.
    Spółka działa na polskim rynku od 2011 roku i działa na podstawie licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów.
    Po zmianie zarządu w 2017 roku, E toto jest obecnie najszybciej rozwijającym się licencjonowanym operatorem zakładów sportowych w Polsce. Dzięki usługom online i mobilnym oraz rozległej sieci punktów bukmacherskich z detalicznymi zakładami, firma staje się jednym z głównych graczy na polskim rynku.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021