Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Rumuński bukmacher Superbet uruchomił program partnerski NetRefer

Rumuńska firma bukmacherska Superbet, która między innymi wnioskuje o licencję na rynku polskim, uruchomiła program partnerski z platformą NetRefer.

Rumuński operator gier i zakładów wzajemnych niedawno otrzymał renomowaną licencję gibraltarską.

Superbet po wejściu na rynek w 2016 roku błyskawicznie stała się wiodącym bukmacherem w Rumunii, uzyskując pozycję lidera w branży dzięki intensywnej ekspansji handlowej wysokiej jakości produktu i szerokiej dostępności oferty. Celem marki Superbet jest zyskanie statusu operatora numer jeden w obszarze gier i zakładów wzajemnych na każdym rynku, na którym się pojawi.

Platforma partnerska NetRefer umożliwi lepsze zarządzanie działami marketingowymi współpracującymi z podmiotami afiliacyjnymi (zarówno w online, jak i offline). Zespół marketingowy Superbet może teraz łączyć cenne informacje przechowywane w platformie NetRefer i automatycznie przekształcać dane ukierunkowane na pozyskanie nowego klienta i budowanie lepszych relacji z podmiotami z programu partnerskiego.

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z światowym liderem w dziedzinie marketingu afiliacyjnego. Czekamy na kompetentną, skuteczną współpracę, która pozwoli nam osiągnąć misję i wizję naszej firmy ” – powiedział Ciprian Lazăr, Head of Romanian Operations w Superbet.ro.

„NetRefer liczy na udane działania partnerskie z SuperBet, który jest wiodącym operatorem w Bukareszcie. Zapewnimy SuperBet nasz wielokrotnie nagradzany pakiet produktów i dostęp do ekspertów z branży, aby zagwarantować im skuteczne operacje w obszarze działań online.” – podsumował Timothy Buttigieg, COO w NetRefer.

Planowane wejście marki Superbet na rynek polski przewidywane jest na drugą połowę bieżącego roku. Zapraszamy do śledzenia naszego portalu, gdzie już niedługo kolejne informacje zapowiadające pojawienie się nowego gracza bukmacherskiego nad Wisłą.

Przypomnijmy: W Polsce SuperBet zamierza rozpocząć swoją działalność bukmacherską (punkty naziemny oraz online) pod koniec 2017 roku o czym pisaliśmy na naszych łamach 20 czerwca (Rozpoczęcie działalności SUPERBET w Polsce planowane na koniec 2017 r.).  Superbet wzmocnili ludzie, którzy już od lat są kojarzeni z zakładami sportowymi. Jednymi z najciekawszych transferów są postaci Aleša Dobešaczy choćby Antonin Las i Maciej Nowak. Ten pierwszy pełnił funkcje prezesa w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie. Kolejni również reprezentowali z rynkiem (Mocne wejście SUPERBETw zakłady bukmacherskie?). Polski oddział rumuńskich zakładów bukmacherskich Superbet wciąż szuka pracowników do punktów naziemnych a także kadry zarządzającej (Zakłady bukmacherskie SUPERBET szukają pracowników do punktów naziemnych)

Źródło: własne, netrefer.com

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021