Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Rozpędzona Legia zatopi Arkę?

Legia Warszawa – Arka Gdynia. To najciekawiej zapowiadające się środowe spotkanie w Ekstraklasie. Faworytem oczywiście są „Wojskowi”, którzy od wznowienia sezonu wygrali wszystkie mecze, jednak „Żółto-Niebiescy” powinni do samego końca walczyć o pozytywny dla siebie rezultat.

Legia musi uważać już tylko na Piasta

Zacznijmy od Legii. Drużyna Aleksandara Vukovicia od początku sezonu jest w bardzo dobrej formie. Wiadomo, nad samą grą można jeszcze popracować, natomiast nie można mieć żadnych zastrzeżeń co do wyników. Najpierw udało im się wygrać z Miedzią Legnica w ćwierćfinale Pucharu Polski (2:1), a następnie pokonali w Ekstraklasie Lech Poznań (1:0) oraz Wisłę Kraków (3:1).

Lepszego początku „Wojskowi” nie mogli sobie wyobrazić. Dzięki swojej dobrej dyspozycji umocnili się na pozycji lidera, choć Piast Gliwice, który traci do nich osiem punktów – i ma na swoim koncie cztery wygrane z rzędu, w tym z Legią – nie daje im uciec za daleko i trzyma dystans podobny do tego z poprzedniego sezonu, kiedy ścigał jeszcze Lechię Gdańsk. Resztą ekip stołeczny klub właściwie nie musi się martwić ani trochę, nawet jeśli zanotuje ze dwie porażki z rzędu.

Arka może się utrzymać

Czy Arka zalicza się do grona zespołów, które mogłyby pokonać Legię? Wątpimy. Ale widzimy doskonale, że pod wodzą Ireneusza Mamrota ten zespół odżył, co pokazują wyniki. Tuż po przymusowej pauzie pechowo przegrali 3:4 z Lechią Gdańsk, ale w następnej kolejce pokonali trzeci wówczas w tabeli Śląsk Wrocław. Ofensywa klubu z Pomorza wygląda naprawdę dobrze, natomiast nad defensywą można jeszcze popracować. Jeśli jeszcze w tym sezonie Mamrot poprawi grę obronną swojej drużyny, to utrzymanie w lidze będzie ciągle realne. Na ten moment Arkowcy tracą tylko trzy punkty do trzynastej Wisły Kraków, która znajduje się na ostatniej bezpiecznej pozycji.

Według BETFAN raczej nie dojdzie w tym meczu do niespodzianki. Analitycy legalnego polskiego bukmachera typują, że na 77% to Legia odniesie zwycięstwo. Szanse Arki są wręcz iluzoryczne, jednak spodziewamy się naprawdę zaciętego spotkania.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021