Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ronaldo w pojedynkę pokona Milan?

Juventus – AC Milan. Zanim Serie A zostanie wznowiona, czekają nas dwa mecze półfinałowe Pucharu Włoch. Ale za to jakie! W jednym z nich w sobotę o godzinie 21:45 Juventus zmierzy się na swoim stadionie z Milanem.

PAUZOWALI NAJDŁUŻEJ

O ile z Bundesligą i Ekstraklasą jesteśmy już otrzaskani i wiemy, czego mniej więcej możemy spodziewać się po poszczególnych drużynach, o tyle na temat drużyn włoskich jeszcze nie wiemy niczego. Tamtejsze ekipy pauzowały najdłużej, bo ponad trzy miesiące i ciężko stwierdzić, w jakiej są formie. Mogą tryskać energią i grać zjawiskowo lub zupełnie nie czuć piłki.

W teorii to Juventus jest zdecydowanym faworytem. Zagra na swoim stadionie, w lidze osiągał lepsze rezultaty no i ma zdecydowanie silniejszą kadrę na czele z Cristiano Ronaldo, który podobno osiąga jeszcze lepsze wyniki fizyczne niż przed przymusową przerwą. Jesteśmy pewni, że on nie wciągał nałogowo pizzy, tylko sumiennie wykonywał kolejne treningi. Czytając wszelkie doniesienia na jego temat można przypuszczać, że sam pokona Milan.

MILAN ZAGRA BEZ ZLATANA

Z drugiej strony w pierwszym meczu padł remis 1:1 po golach Ante Rebicia i Cristiano Ronaldo w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Wtedy „Rossoneri” pokazali się z bardzo dobrej strony. Teraz jednak będą musieli sobie radzić chociażby bez zawieszonego za kartki Zlatana Ibrahimovicia. Choć on i tak najpewniej nie mógłby zagrać ze względu na kontuzję łydki, którą ma podobno wyleczyć dopiero do 7 lipca, kiedy to jego drużyna zagra w Serie A z… Juventusem.

Jak będzie teraz? W opinii BETFAN to Juventus awansuje do wielkiego finału, w którym zagra ze zwycięzcą meczu Inter – Napoli. Analitycy legalnego polskiego bukmachera obliczyli, że stanie się tak na 74 procent. Milan jest skazywany na pożarcie, jednak wydaje nam się, że będzie w stanie powalczyć ze „Starą Damą”. Choć nie ma co ukrywać – wyeliminowanie jej będzie się zaliczało do kategorii „mission impossible”.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021