Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Rewanż Lecha nad Lechią za Puchar Polski?

Lech Poznań – Lechia Gdańsk. Będzie to czwarty bezpośredni mecz tych drużyn w tym sezonie. Po ostatnim spotkaniu liczymy na jeszcze większe fajerwerki.

LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK. ZAKŁADY, KURSY, TYPY

Mamy rzecz jasna na myśli mecz w półfinale Pucharu Polski. W regulaminowym czasie gry było 1:1, po dogrywce utrzymał się ten sam wynik. Finalistę poznaliśmy dopiero po dramatycznym konkursie rzutów karnych, który wygrali zawodnicy Piotra Stokowca. Tym samym 24 lipca będą bronić trofeum grając w Lublinie z Cracovią, która z kolei sensacyjnie wyeliminowała Legię Warszawa, pokonując ją 3:0.

Lech i Lechia bardzo dobrze znają swoje silne i słabe strony. W tym sezonie te ekipy grały ze sobą już trzykrotnie. W Gdańsku wygrali Biało-Zieloni (2:1), natomiast w rewanżu lepszy okazał się „Kolejorz” (2:0). No a w półfinale, jak wiadomo, po 90 minutach był remis.

Mecze pomiędzy tymi zespołami są wyrównane. Spodziewamy się, że w 35. kolejce będzie dokładnie tak samo. Zwłaszcza że każda drużyna ma motywację. Lech pragnie wygrać wszystko do końca i zająć drugie lub przynajmniej trzecie miejsce w lidze, która daje możliwość gry w eliminacjach Ligi Europy.

LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK. TRANSMISJA W TV I ONLINE

Lechia również chciałaby zagrać w europejskich pucharach, ale ma na to największe szanse w przypadku pokonania Cracovii w finale Pucharu Polski. W Ekstraklasie nadal ma jednak szansę na TOP 3. Jednak by tak się stało, musi przede wszystkim zdobyć dziewięć punktów w ostatnich trzech spotkaniach i liczyć na potknięcia innych. To mało prawdopodobne, ale w naszej lidze wszystko jest możliwe.

BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że Lech zrewanżuje się za przegraną w Pucharze Polski i na 58% pokona Lechię. Poprzednie spotkania udowodniły jednak, że trudno wskazać jednoznacznego faworyta w rywalizacji tych drużyn. Śmiało można jedynie zakładać, że w tej potyczce padnie przynajmniej jeden gol.

Gdzie obejrzeć mecz Lech Poznań – Lechia Gdańsk? Transmisja w TV odbędzie się na kanale C+ Sport. W Internecie to spotkanie będzie dostępne online na stronie ncplusgo.pl oraz w aplikacjach mobilnych.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021