Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Remis Polaków z Holandią? Wygrana 575 PLN lub zwrot stawki w eWinner

Już dzisiaj w kolejnym pojedynku Ligi Narodów, Polacy zagrają z Holandią, po słabym meczu Biało – Czerwonych z Włochami drużyna Jerzego Brzęczka zrobi wszystko by zrehabilitować się w dzisiejszym starciu. My stawiamy na remis – jesteś takiego samego zdania? W eWinner możesz obstawić bez ryzyka, w przypadku remisu w dzisiejszym meczu zgarniesz 575,10 PLN – w przypadku porażki dostaniesz zwrot 155 PLN (wyłącznie z kodem LEGWIN)! *Kurs aktualny na godzinę 10:45

Sprawdź promocję i graj bez ryzyka!

Dzięki ofercie eWinner, możesz typować DOWOLNE zdarzenia BEZ RYZYKA. Po prostu dokonaj pierwszego depozytu, zrób pierwszy zakład, zagraj po dowolnym kursie! W przypadku przegranej otrzymasz zwrot w eWinner do 155 PLN na konto główne (wyłącznie z kodem LEGWIN).

Po skorzystaniu z oferty Zakładu bez Ryzyka możesz skorzystać z bonusu 50% od II wpłaty do 500 PLN!

Puść kupon AKO z kursem min. 2.50 z oferty LM. Jeśli Ci się nie powiedzie otrzymasz zwrot stawki do kwoty 50 PLN. Graj bez ryzyka!

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021