Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Recepta na sukces w zakładach bukmacherskich? „Przede wszystkim dobra zabawa”!

IV Mistrzem Polski w obstawianiu na żywo

Kolejna nagroda w Klubie STS przyznana!

Mistrzem Miesiąca we wrześniu został 33-letni Artur Zaranowicz, który wygrał 100 tysięcy złotych.

Jaki jest jego przepis na skuteczne typowanie? Koniecznie przeczytaj!

  • Obstawiasz głównie piłkę nożną. Dlaczego tak jest? Inne sporty Cię nie interesują czy może dużo trudniej je wytypować?

– Nie znam się na innych sportach, nie lubię oglądać, po prostu mnie nie kręcą. Poza tym uważam, że są nieprzewidywalne. Kiedyś próbowałem grać tenisa i hokeja na lodzie, ale niestety dużo nie powodzeń spowodowało, że zaprzestałem tego procederu.

  • Czy masz jakieś ulubione ligi albo takie, od których zawsze trzymasz się z daleka?

– Wszystkie ligi są ciekawe i warto grać na różnych frontach. Nie polecam skupiać się na jednej czy tylko dwóch ligach. Mogę też powiedzieć, że mniejszą uwagę zwracam na ligi azjatyckie.

  • Które rozgrywki i typy zakładów są twoim zdaniem najtrudniejsze do wytypowania?

– Moim zdaniem w każdej lidze, co kolejka są trudne mecze, w których ciężko wytypować prawidłowe rezultaty. Ale przecież… w tym tkwi najlepsza zabawa i później bardziej cieszą wygrane.

  • Wiemy, że lubisz typować zakłady typu „Czy obie drużyny strzelą gola?”. Skąd ten wybór?

– Tak lubię obstawiać zakłady typu „obie drużyny strzelą gola”, ponieważ na tym polega gra w piłkę nożną aby strzelać bramki i wygrywać.

  • Za jakie stawki grasz najczęściej? Lubisz ryzykować?

– Tak, lubię ryzykować. Stawiam mecze z dużymi kursami, bo spotkania z niskimi kursami… zazwyczaj mi nie wchodzą.

  • A czy masz jakieś zasady w obstawianiu, których zwykle przestrzegasz?

– Z zasady nie stawiam na drużyny, które lubię i którym kibicuję. Wielokrotnie było tak, że niestety zawiodłem się na postawie moich ulubieńców i niestety pozostawał niesmak po takim meczu.

  • Preferujesz zakłady przedmeczowe niż na żywo. Nie lubisz grać live?

– Szczerze mówiąc wolą obstawiać zakłady przedmeczowe, ale często korzystam również z oferty zakładów LIVE. Powód? Stawki, które wzrastają z każdą minutą i warto wtedy obstawiać mecze po dobrym kursie.

Recepta na sukces w zakładach bukmacherskich

  • Zakłady bukmacherskie traktujesz jako…

– …dobrą zabawę – to przede wszystkim! Lubię oglądać mecze, które obstawiam. Towarzyszą mi wtedy duże i pozytywne emocje, a o to przecież chodzi.

A jak z przygotowaniami do typowania? Skąd czerpiesz wiedzę i ile czasu ci to zajmuje?

– W żaden specjalny sposób nie przygotowuję się do obstawiania. Zazwyczaj mecze obstawiam w ten sam dzień, co są rozgrywane. A wiedzę czerpię ze statystyk.

  • Jak zaczęła się twoja przygoda z obstawianiem?

– To zaczęło się wiele lat temu. Od małego interesuję się sportem/piłką nożną. Nie udało się zostać piłkarzem, pozostało oglądanie boiskowych zmagań i obstawianie ich rozstrzygnięć.

  • Czy już wiesz, na co przeznaczysz wygraną?

– Jeszcze nie myślałem, na co przeznaczę nagrodę. Ale na pewno część wygranej poświęcę na obstawianie kolejnych spotkań, bo jest to fajna zabawa i czerpię z tego przyjemność.

źródło: blog STS

 

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Spółka powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju, zatrudniając blisko 1.300 osób. STS nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansował krajowych konkurentów.

STS udostępnia usługi nie tylko za pośrednictwem ponad 420 nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów czy strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m. in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie e-sportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu. Spółka oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych online – także użytkownikom urządzeń mobilnych – w ramach STS TV. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje blisko 2.000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Cracovii, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021