Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Recenzja bukmachera Fortuna

Superoferta+ sprawdź podwyższone kursy w eFortunie

Dlaczego warto postawić na eFortuna?

Recenzja legalnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów

eFortuna to pochodzący z Czech legalny bukmacher, którego działalność jest zatwierdzona przez polskie Ministerstwo Finansów. Na polskim rynku jest on obecny od ponad 20 lat oraz, oprócz platformy internetowej, posiada także dobrze rozwiniętą sieć punktów stacjonarnych, w których jest możliwe zawieranie zakładów. Aktualnie, firma Fortuna szczyci się posiadaniem ponad 500 punktów naziemnych oraz dużą stabilnością finansową. Warto w tym miejscu dodać, że od 2010 r. jest ona notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Fakt ten niewątpliwie świadczy o ugruntowanej pozycji bukmachera Fortuna na polskim rynku oraz wzbudza zaufanie wśród miłośników zakładów sportowych.

Jakie zakłady oferuje legalny bukmacher Fortuna?

Oferta zakładów proponowana przez bukmachera Fortuna to niewątpliwie jedna z najlepszych tego typu propozycji obecnych na polskim rynku. Właściwie niczym nie odbiega ona od wysokich standardów oferowanych przez prestiżowych europejskich bukmacherów. Rynki, które znajdziemy w ofercie Fortuny, obejmują bowiem wszystkie najpopularniejsze mecze, rozgrywki, ligi oraz drużyny. Dodatkowym atutem jest także możliwość typowania wyników e-sportów, co z pewnością zostanie docenione przez miłośników gier. Bukmacher eFortuna oferuje także swoim klientom możliwość obstawiania rezultatów tzw. wydarzeń specjalnych, np. ceremonii rozdania Oscarów czy wręczania nagród Grammy, co stanie się prawdziwą gratką dla typerów, którzy bacznie śledzą także inne, oprócz sportowych, wydarzenia.

Gdzie można zawrzeć zakłady za pośrednictwem bukmachera Fortuna?

Punkty stacjonarne

Osoby, które cenią sobie tradycyjną formę zawierania zakładów sportowych mogą skorzystać z oferty ponad 500 punktów stacjonarnych posiadanych przez bukmachera Fortuna. Znajdują się one na terenie całej Polski, a ich listę można sprawdzić konsultując stronę internetową bukmachera. Taka forma zawierania zakładów z pewnością będzie doskonałym rozwiązaniem dla tych miłośników sportu, którzy cenią sobie osobisty kontakt zarówno z pracownikami obsługującymi zakłady, jak i innymi pasjonatami zakładów bukmacherskich.

Funkcjonalna platforma internetowa

Zakłady mogą być zawierane także bez konieczności wychodzenia z domu, za pośrednictwem Internetu. Legalny bukmacher eFortuna oferuje bowiem swoim klientom możliwość zawierania zakładów za pośrednictwem swojej strony internetowej. Platforma posiada przejrzysty wygląd, który pozwala zorientować się w ofercie bukmachera nawet początkującym graczom. Rejestrując się na stronie eFortuna i tworząc swoje konto osobiste, na starcie dostajemy wszystkie niezbędne informacje odnośnie działania serwisu, aktualnych promocji, bonusów oraz innych istotnych rzeczy z punktu widzenia gracza. Samo korzystanie z serwisu jest proste i intuicyjne.

Aplikacja mobilna Fortuna Mobile

Dodatkowym atutem recenzowanego bukmachera jest posiadanie przez niego także swojej własnej aplikacji mobilnej. Aplikacja Fortuna Mobile może zostać zainstalowana na każdym urządzeniu przenośnym, czyli telefonie komórkowym lub tablecie wyposażonym w system operacyjny Android lub iOS. Dzięki temu, każdy miłośnik zakładów bukmacherskich ma możliwość sprawdzania stanu swoich zakładów lub ich obstawiania nawet przebywając poza domem i nie mając dostępu do komputera. Taka opcja z pewnością zostanie doceniona przez osoby, które dużo czasu spędzają w podróży lub prowadzą aktywny tryb życia. Aplikacja Fortuna Mobile pozwoli im być zawsze na czasie jeśli chodzi o interesujące ich zakłady.

Sprawna i szybka obsługa klienta

Jeśli mamy jakieś wątpliwości bądź pytania odnośnie zawierania zakładów lub samego funkcjonowania serwisu, legalny bukmacher eFortuna oferuje możliwość kontaktu ze swoim supportem za pośrednictwem formularza kontaktowego umieszczonego na stronie www. Odpowiedzi udzielane przez obsługę serwisu są zrozumiałe i pisane prostym językiem, dzięki czemu nikt nie będzie miał problemów z uzyskaniem zadowalającej odpowiedzi na zadane pytania. Godna pochwały jest także szybkość otrzymania odpowiedzi zwrotnej, na którą nigdy nie trzeba zbyt długo czekać. Dzięki temu, obsługa serwisu eFortuna jest sprawna i przyjemna. Dla osób, które wolą same poszukać odpowiedzi na interesujące ich kwestie, można śmiało polecić zapoznanie się z obecnym na platformie rozbudowanym FAQ, w którym obsługa przygotowała gotowe i wyczerpujące odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadawali klienci.

Dlaczego warto postawić na Fortune ?

Legalny bukmacher Fortuna to z pewnością jedna z najlepszych i najbardziej godnych zaufania tego typu firm działających na polskim rynku. Wpływ ma na to nie tylko szeroka dostępność punktów stacjonarnych, w których można zawierać zakłady, funkcjonalna strona internetowa oraz wygodna aplikacja mobilna. Oprócz tego, głównym atutem Fortuny jest przede wszystkim jej atrakcyjna oferta, ciekawe promocje oraz dodatkowe bonusy, które zachęcają do ciągłego korzystania z jej oferty.

Firma Fortuna część środków uzyskanych z zakładów przeznacza także na cele charytatywne, tym samym wspierając najbardziej potrzebujące osoby w naszym kraju. Legalny bukmacher eFortuna swoim wsparciem finansowym obdarza także polskie drużyny sportowe i kluby sponsorując zakup sprzętu sportowego oraz obejmując patronat nad ważnymi wydarzeniami sportowymi. Korzystając z usług bukmachera Fortuna nie tylko mamy więc możliwość powiększenia swojego własnego kapitału, ale także przyczynienia się do pomocy potrzebującym i wspierania rozwoju polskiego sportu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021