Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Recenzja bukmachera eToto

Jak wiadomo, jeszcze do niedawna branża zakładów bukmacherskich przez internet stanowiła coś w rodzaju Dzikiego Zachodu. Nie istniały żadne efektywne przepisy, które regulowałyby funkcjonowanie tego sektora, przez co był on( i w pewnej, choć znacznie mniejszej mierze jest nadal) zapełniony przez różnego rodzaju niezbyt wiarygodne lub wręcz nieuczciowe podmioty. Ze względu na mnogość dostępnych ofert, klienci nie zawsze byti w stanie odróżnić rzetelne i działające zgodnie z prawem firmy bukmacherskie od bukmacherów nieuczciwych i funkcjonujących w mniejszym lub większym stopniu poza ramami prawnymi.

Opinia o ETOTO

Jak wspomniano, w branży nadal działa sporo podmiotów, które można by nazwać „szemranymi”. Istnieją jednak również legalni bukmacherzy, firmy cieszące się dobrą renomą wśród klientów i nieraz mające do zaproponowania bardzo atrakcyjną ofertę. Jednym z takich właśnie, legalnych i atrakcyjnych, bukmacherów jest bez wątpienia eToto. Przyjrzyjjmy się temu bukmacherowi nieco bliżej.

eToto: podstawowe informacje o firmie

E-Toto Zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. to na chwilę obecną jeden z sześciu w pełni legalnych bukmacherów, jacy działają na terenie Polski. Firma posiada zezwolenie udzielone przez Ministerstwo Finansów a początki jej działalności datują się na rok 2011. Etoto od dobrych lat cieszy się bardzo dobrą opinią, szczególnie wśród klientów zainteresowanych przede wszystkim zakładami na mecze polskiej ekstraklasy. Firna posiada kilkadziesiąt punktów zlokalizowanych na terenie prawie całej Polski. Jeżeli chodzi o witrynę internetową eToto, to w pierwszej kolejności rzuca się w oczy przejrzysty, czytelny interfejs, dzięki któremu korzystanie ze strony jest proste i intuicyjne. Dla poczatkujących graczy, witryna oferuje zakładkę nazwaną „Pierwsze kroki”, gdzie możemy w łatwy i zrozumiały sposób zapoznać się z mechanizmem działania zakładów bukmacherskich oferowanych przez eToto. Oprócz tego, zakładka „Pierwsze kroki” w czytelny sposób informuje klienta również o podstawowych zasadach dotyczących zakładów(minimalna stawka zakładu pojedynczego, zakładu systemowego, maksymalna liczba zdarzeń na kuponie i tak dalej) a także metodach płatności.

Oferta

Przejdźmy do najważniejszego aspektu, czyli oceny oferty, jaką ma swoim klientom do zaproponowania eToto. Obtawiać możemy spotkania polskiej ekstraklasy, piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligii Europy. W porównaniu do ofert innych bukmacherów, wybór pod względem ilości rozgrywek, na które klienci mogą robić zakłady, jest dosyć niewielki. Jednak inne zalety eToto w pełni rekompensują ten brak.

Przede wszystkim, eToto oferuje cały szereg ciekawych, pożytecznych i pomysłowych bonusów, promocji oraz różnego rodzaju rozwiązań dodatkowych. Pierwszym z rozwiązań, o których trzeba tutaj wspomnieć, jest niezwykle wysoki, jak na polskie warunki, bonus startowy, który wynosi aż 500 zlotych. Kwotę tę możemy wykorzystać w przeciągu 60 dni od momentu dokonania rejestracji na stronie bukmachera. Kolejna niezwykle ciekawą i nowatorską opcją jest możliwość zwiększania zysku z wygranej w przypadku zakładów akumulowanych. Rozwiązanie to zostało nazwane przez bukmachera „pięć+”. Jeśli klient prawidłowo wytypuje wynik pięciu spotkań, do sumy wygranej bukmacher dolicza 5 procent(w przypadku pojedynczej wygranej w wysokości 1000 złotych bonus będzie więc wynosił 50 zł). W przypadku 10 poprawnie wytypowanych wyników „dopłata” będzie wynosić 30 procent. Jeżeli jednak uda się nam poprawnie wytypować wyniki 14 lub więcej spotkań, premia, jaką eToto doda do naszej wygranej, będzie sięgała aż 50 procent, co stanowi niespotykanie atrakcyjne rozwiązanie w porównaniu do podobnych bonusów oferowanych przez inne firmy bukmacherskie.

Kolejnym rozwiązaniem, które należy zapisać eToto na plus, jest możliwość indywidualnej negocjacji kursu w przypadku obstawienia co najmniej 3 spotkań na kwotę wynoszącą minimum 500 zł.

Następna ciekawa opcja to możliwość porównywania kursów, jakie oferuje na poszczególne zakłady eToto, z kursami innych bukmacherów. Dzięki porównywarce kursów użytkownik może każdorazowo ocenić atrakcyjność kursu, jaki na dany zakład oferuje mu eToto.

 Kontakt z klientem i płatności

Legalny bukmacher eToto oferuje swoim klentom możliwość kontaktu poprzez adres e-mail a także kontakt telefoniczny. Zazwyczaj obsługa jest szybka i bezproblemowa, a wszelkie ewentualne wątpliwości są prędko wyjaśniane. Płatności na platrofmie internetowej bukmachera eToto klienci mogą dokonywać poprzez legalny i bezpieczny system płatności internetowych przelewy24. Od momentu dokonania przez klienta wpłaty do jej zaksięgowania na koncie witryny bukmachera mija zazwyczaj jedynie kilka minut. Szybko i bezproblemowo wyglądają również przelewy wygranych na konto bankowe klienta.

Podsumowanie

Reasumując wszystkie zawarte powyżej informacje można stwierdzić, że eToto to stabilny, bezpieczny a zarazem atrakcyjny bukmacher. Największymi zaletami eToto są bez wątpienia niezwykle ciekawe i innowacyjne bonusy, bardzo wysoka premia startowa, szybka i bezproblemowa komunikacja z klientem a także możliwość negocjowania kursów. Jeśli dodamy do tego czytelną oraz łatwą w obsłudze witrynę internetową, szybki i bezawaryjny system płatności a także atrakcyjne kursy, to otrzymujmy obraz jednej z najciekawszych firm bukmacherskich w Polsce.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021