Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Radar365: Hiszpańsko-niemieckie starty w BETFAN!

Już dziś startuje Bundesliga i Primera Division. Z tej okazji bukmacher BETFANma dla Was coś specjalnego w ramach Radaru365! Nie zapomnij też o ofercie długoteminowej na Bundesligę i La Ligę

Zagrajcie bez ryzyka za 99 zł na co najmniej dwa mecze z tych lig. Jeżeli Wam nie wejdzie kupon, BETFAN gwarantuje zwrot stawki!

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 16.08
  2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 99 złotych.
  3. Kupon musi zawierać zdarzenia z oferty na dwa dzisiejsze spotkania ligi niemieckiej i hiszpańskiej z kursami co najmniej 1,5. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 16.08, 23:59.
  4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. Bonus wyniesie 10 zł. (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.
  6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.
  7. Bonus zostanie dopisany w sobotę, 17.08
  8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021