Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

PZPN bada, czy ktoś wpływał na wyniki meczów Górnika Zabrze

Portal pilkarskamafia.blogspot.com poinformował, że rzecznik dyscyplinarny Polskiego Związku Piłki Nożnej bada firmy bukmacherskie pod kątem wpływania na wyniki Górnika Zabrze.

Wszystko zaczęło się od wywiadu, jaki Zbigniew Boniek udzielił Polsatowi Sport.

Prezes PZPN zasugerował, że wyniki uzyskiwane przez Górnika Zabrze w wiosennej rundzie I ligi mogą zaskakiwać, tym bardziej, że po odsunięciu od składu doświadczonych piłkarzy wszystko wróciło do normy. – Czy wyjechać sobie do Czech i obstawić, że moja drużyna przegra to nie jest taki duży wysiłek? Na pewne rzeczy czasem trzeba zwrócić uwagę. Jak grali starzy to zdarzały się dziwne wyniki. Nic nie chcę sugerować, ale czujnym trzeba być – mówił Boniek.

Wszystko zaczęło się od wywiadu, jaki Zbigniew Boniek udzielił Polsatowi Sport ©Andrzej Banas

Sprawa zataczała już coraz szersze kręgi, a jej kulminacją było… badania na wariografie, jakie kibice z „Torcidy” przeprowadzili na Adamie Danchu, byłym kapitanie drużyny, jednym z zawodników odsuniętych od kadry. Wynik wypadł korzystnie dla piłkarza. Portal pilkarskamafia.blogspot.com poinformował, że sugestią Zbigniewa Bońka zajął się PZPN. Rzecznik dyscyplinarny zwrócił się do firm bukmacherskich o informacje, na podstawie których można stwierdzić czy ktoś mógł wpływać na wyniki meczów Górnika. Sprawa ma się zakończyć do końca lipca.

Żródło: dziennikzachodni.pl , pilkarskamafia.blogspot.com

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021