Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Punkty stacjonarne STS i godziny ich otwarcia

Możemy nie lubić sportu, ale to jedna z tych stron naszego codziennego życia, która nas nie opuszcza. Nawet w najmniejszych miejscowościach w naszym kraju odbywają się spotkania sportowe w różnych dyscyplinach, a miasta posiadają swoje reprezentacje.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

W lokalach bukmacherskich, znanymi jako Punkty Przyjmowania Zakładów Wzajemnych, gracze mają dostęp do wielu udogodnień – oglądają transmisje wydarzeń sportowych na dużych ekranach, sprawdzają ofertę na tabletach czy zawierają zakłady za pośrednictwem samoobsługowych terminali. Sprawdź w jakich godzinach zastaniesz otwarte lokale STS, przyjmujące zakłady. Oto nasza recenzja wybranych lokali w Polsce:

Lokal STSu Krzeszowice

Nie inaczej wygląda to w przypadku Krzeszowic. Nabierając zainteresowanie tym tematem warto wspomnieć, że w owym mieście znajduje się punkt naziemny STS. Co to oznacza? To, że możemy obstawiać mecze i na tym zarabiać prawdziwe pieniądze! Gdzie jest STS w Krzeszowicach? Na ul. Ignacego Daszyńskiego 9/1 lok. 2. Jakie są godziny otwarcia STS Krzeszowice? Oto one:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Lubisz obserwować mecze na żywo? To coś co ceni sobie wielu typerów. Na szczęście w owym lokalu mamy pewne darmowe transmisje sportowe. Kiedy znudzi się nam piłka nożna czy tenis ziemny możemy obstawić sporty wirtualne. Choć w tym przypadku częściej mówimy o zabawie, gdyż wyniki są generowane przez specjalne algorytmy.

Lokal STS Krotoszyn

Jeśli choć raz przechodziłeś koło punktu naziemnego bukmachera z pewnością zauważyłeś typerów prowadzących w skupieniu swoje zapiski. Dla niektórych prowadzenie historii zakładów to jedynie strata czasu. Jest to jednak dość błędne myślenie, ponieważ dzięki temu możemy zauważyć np. gdzie popełniamy błędy.

Stąd też warto zainwestować nieco czasu, by prowadzić swoje własne zapiski z obstawianych meczy. Możemy to oczywiście robić w punktach naziemnych, gdzie nikt z domowników nie będzie nam przeszkadzał co kilka minut. Gdzie jest STS w Krotoszynie? W tym niewielkim mieście w województwie wielkopolskim lokal znajduje się na ul. 56. Pułku Piechoty Wielkopolskiej 1. Znając tę cenną informację warto jeszcze wiedzieć jakie są godziny otwarcia STS Krotoszyn. A wyglądają one tak:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 20:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

Kiedy już zdecydujemy się odwiedzić owy punkt naziemny możemy liczyć na darmowe transmisje sportowe. Prócz tego możemy typować sporty wirtualne przeznaczone w głównej mierze dla graczy rekreacyjnych.

Lokale STS Krosno

Ciągłe wygrywanie w zakładach bukmacherskich jest niemożliwe. Pomimo najlepszej taktyki musimy być przygotowani na przegraną. To nic złego, wręcz przeciwnie. By nie otrzymać limitów stawek jest to wręcz wymagane – choć oczywiście nie cały czas.

Obstawianie w punktach naziemnych na wysokie kwoty również wiąże się z akceptacją naszego ostatecznego wyboru przez pracownika STS. Dlatego warto stosować różne metody, np. rozłożenie tego na kilka kuponów. Zasady funkcjonowanie lokali stacjonarnych możesz poznać chociażby w Krośnie. Znajdują się tam 3 punkty naziemne. Gdzie jest STS w Krośnie i jakie są godziny otwarcia STS Krosno? Zacznijmy odpowiadać na owe pytania:

1 STS Krosno ul. Piłsudskiego 39, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Życząc sobie samych wygranych możemy zwiększać swoje szanse oglądając tam darmowe transmisje sportowe. W ramach totalnej rozrywki możemy obstawić sporty wirtualne.

2 STS Krosno ul. Powstańców Warszawskich 2, otwarte:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 – 20:00.

Uznaje się, że maksymalnie warto spędzać 6 godzin podczas jednej sesji, ale warto znać godziny otwarcia lokalu, który jest klimatyzowany i oferuje nam darmowe transmisje sportowe. Jak w wielu innych przypadkach i tu sporty wirtualne są do naszej dyspozycji.

3 STS Krosno ul. Kisielewskiego 4/6A, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

Dla wielu graczy jednym z najważniejszych narzędzi do skutecznego typowania są darmowe transmisje sportowe, które w tym przypadku mamy zagwarantowane każdego dnia.
Profesjonalni typerzy również potrzebują narzędzi do skutecznego typowania. Legalny bukmacher 2020 jakim jest STS w pełni to rozumie i stara się, by każdy jego punkt naziemny gwarantował to jego klientom. Nie mogło to ominąć również Krosna, gdzie znajdujące się tu trzy punkty naziemne STS pozwalają nam w pełni rozwinąć swoje umiejętności w zakresie zakładów bukmacherskich.

Lokal STS Kozienice

W bukmacherce graczy dzielimy głównie na dwie grupy – rekreacyjnych i zawodowych. Czy każdy z nas ma możliwość dostania się do drugiej grupy? Tak, ale potrzeba spełnić kilka podstawowych czynników. Trzy główne z nich to – dobra organizacja, doświadczenie i wiedza. Na to potrzeba czasu, ale przecież każdy od czegoś zaczynał.

By zarabiać na zakładach bukmacherskich w długim okresie czasu musimy być przede wszystkim cierpliwi. Mając chociażby podstawową wiedzę warto od razu ruszyć w wir nauki. A tą możemy podejmować w punktach naziemnych. Gdzie jest STS w Kozienicach? Jedyna placówka mieści się na ul. Radomska 18. To właśnie tam już za prawdziwą gotówkę możemy obstawiać spotkania sportowe. Jakie są godziny otwarcia STS Kozienice? Lokal jest czynny w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 16:30.


Po jego odwiedzeniu możemy być mile zaskoczeni, iż owy punkt jest klimatyzowany. STS oferuje nam darmowe transmisje sportowe. A gracze rekreacyjni mogą obstawiać sporty wirtualne.

Lokal STS Kościan

Czynniki typowo pozasportowe sprawiły, że coraz bardziej zainteresowaliśmy się tematyką sportów wirtualnych. Niestety nadal niektórzy owe sporty wirtualne mylą z esportem – to dwie zupełnie inne kwestie. W e-sportach biorą udział realni gracze podejmując rywalizację w turniejach.

W przypadku sportów wirtualnych mamy do czynienia ze specjalnym algorytmem. Wyniki są zatem generowane na podstawie wcześniej ustalonych reguł. Mimo to możemy liczyć na to, że cokolwiek by się nie stało spotkania zawsze będą się odbywały. To niewątpliwie ich największa zaleta. Możliwość ich obstawiania mamy w Kościanie. Warto znać jakie są godziny otwarcia STS Kościan, by móc każdego dnia obstawiać owe zagrywki. Zanim do tego przejdziemy podamy gdzie jest STS w Kościanie. Punkt naziemny mieści się na ul. Kruszewskiego 6c. STS Kościan godziny otwarcia to:

 • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 – 20:00.

Wspomniane sporty wirtualne to nie jedyne co oferuje nam ten lokal. Możemy również liczyć na darmowe transmisje sportowe.

Lokale STS Koszalin

W trakcie analizowania potencjalnych typów możemy być tak pochłonięci tym procesem, że zupełnie nie zważamy uwagi na błędy, które popełniamy. Dopiero osoba trzecia może wskazać nasze złe działania. Faktem jest, że w większości sytuacji nie jesteśmy w stanie spojrzeć na swoje ruchy obiektywnie.

Tkwimy w czymś i choć chcemy coś zmienić – nie do końca wiemy co. I tutaj rozwiązaniem mogą być np. fora bukmacherskie. Ale prawda jest taka, że nie do końca wiemy z nim mamy przyjemność rozmowy. Najlepszą opcją jest się wybrać do punktu stacjonarnego . To właśnie tam możemy znaleźć osoby z większym doświadczeniem, które mogą wskazać nam nasze dotychczasowe błędy. By spróbować w ten sposób szukać rozwiązania problemu musimy wiedzieć gdzie jest STS w Koszalinie, a poza tym jakie są godziny otwarcia STS Koszalin. W tym popularnym mieście znajdziemy 2 lokale:

1 STS Koszalin ul. 1 Maja 18/6, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

Aspekty finansowe w zakładach to jedna z ważniejszych kwestii. By cały czas być „na plusie” do naszej dyspozycji są darmowe transmisje sportowe. Korzystać możemy z terminala samoobsługowego, który jest idealną opcją dla osób ceniących sobie czas.

2 STS Koszalin ul. Kołłątaja 1B/E, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Pasują Ci godziny otwarcia? Świetnie! To na co możemy tu liczyć to terminal samoobsługowy i możliwość obstawiania sportów wirtualnych.
Oczywistym jest, że w każdym z ww. punktów znajdziemy osoby, które mogą nam pomóc wyeliminować błędy lub pokazać inną drogę do osiągania systematycznych zysków z zakładów bukmacherskich.

Lokale STS Koszalin

Przed 2017 rokiem mogliśmy korzystać z oferty nawet ok. 2.000 bukmacherów! Liczba ta robi wrażenie, tym bardziej teraz, kiedy do naszej dyspozycji jest jedynie kilkanaście legalnych firm. Ocena bukmachera zawsze była ważna.

W poradnikach możemy czytać, by wybierać renomowanych i wiarygodnych bukmacherów. W Polsce jest to STS. Nie musimy się martwić o pieniądze wpłacone na konto na ich stronie internetowej czy odbiór wygranej w punktach naziemnych. Bukmacher niezmiennie działa na wysokim poziomie i pozostawia konkurencję daleko w tyle. Możesz to sprawdzić o ile wiesz gdzie jest STS w Końskich. Bu usprawnić Ci ten proces podpowiadamy – na ul. Piłsudskiego 62. Lokal ten nie jest czynny cały czas stąd warto wiedzieć jakie są godziny otwarcia STS Końskie. Do lokalu możemy się udać w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 18:30;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 16:30.

Firma ta jest w pełni wiarygodna i polecana. Wspomnijmy, że ww. punkt jest klimatyzowany. Możemy tam oglądać darmowe transmisje sportowe i typować sporty wirtualne.

Lokal STS Konstancin-Jeziorna

Zanim na poważnie zaczniemy inwestować duże kwoty w zakładach bukmacherskich warto poznać rynek. Musimy mieć świadomość, że niesie to ze sobą wiele zalet, ale posiada także wady. Nie każdy jest stworzony do obstawiania.

Jedno jest pewne – nie puszczajmy swojego pierwszego kuponu bez zapoznania się z wiedzą teoretyczną. Kiedy już zaznajomimy się z hasłami bukmacherskimi możemy powoli wkraczać w praktyczne obstawianie. STS jest najlepszym wyborem, ponieważ kupon możemy puścić już za 2 złote! Na inwestycje tak niewielkich pieniędzy może pozwolić sobie niemalże każdy z nas. Gdzie to zrobić? Najlepiej w punktach naziemnych! Do tego musimy wiedzieć gdzie jest STS w Konstancinie-Jeziornej i jakie są godziny otwarcia STS Konstancin-Jeziorna. Ul. Warszawa 31 lok. 6b to odpowiedź na pierwsze pytanie. Kupony za 2 złote, ale również na większe kwoty możemy puszczać w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Terminal samoobsługowy jest na wyposażeniu owego lokalu. Oglądać możemy tam darmowe transmisje sportowe, a także typować sporty wirtualne.

Lokal STS Konin

By odpowiednio przeprowadzić analizę meczów będziemy potrzebowali kilka niezbędnych narzędzi. Z pewnością podstawą jest bycie na bieżąco z informacjami o danym zespole czy sportowcu.

Surebety są obecnie mało grane przez typerów, ale mając do dyspozycji porównywarkę kursów i wspomniane wiadomości i statystyki możemy znacząco zwiększyć swoje szanse na wygraną. Wiele z tych narzędzi oferuje nam sam bukmacher. Możemy liczyć na darmowe transmisje sportowe czy dostęp do statystyk. Najlepiej analizować je na spokojnie, a taką możliwość mamy w punktach naziemnych. Gdzie jest STS w Koninie? By mieć dostęp do tych rzeczy musimy się udać na ul. Chopina 17A. Warto być jeszcze w posiadaniu wiedzy jakie są godziny otwarcia STS Konin. A wyglądają one tak:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Lokal w Koninie również dysponuje darmowymi transmisjami sportowymi. Możemy tam obstawiać sporty wirtualne. Poza tym jest on klimatyzowany.

Lokal STS Kołobrzeg

Koncentracja w zakładach bukmacherskich to kolejny ważny czynnik, który decyduje o naszych wygranych. Analiza meczów to podstawa, ale równie ważne są czynniki psychologiczne. Tym bardziej to widać, kiedy naszym obiektem zainteresowania są zakłady na żywo.

Wtedy to musimy działać pod presją czasu. Nasza ostateczna decyzja musi być podjęta o wiele szybciej niżeli obstawiając zakłady przedmeczowe. Warto zatem za każdym razem dobrze przemyśleć swoje ruchy, tym bardziej, że w grę wchodzą prawdziwe pieniądze. A te możemy inwestować w punktach naziemnych. Gdzie jest STS w Kołobrzegu? Znajdziemy go na ul. Narutowicza 3/8. Jakie są godziny otwarcia STS Kołobrzeg? Prezentują się one następująco:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 20:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 17:00.

Emocje mamy tam gwarantowane, gdyż bukmacher oferuje nam darmowe transmisje sportowe. Prócz tego do naszej dyspozycji jest terminal samoobsługowy, a typerzy mogą obstawiać sporty wirtualne.

Lokal STS Kolbuszowa

Ile powinna wynosić stawka na kupon? To pytanie zadaje sobie wielu początkujących typerów. W STS minimalna stawka to 2 złote. Nie jest to wysoki próg. Mimo wszystko nawet jeśli dopiero zaczynamy tę przygodę stawiamy większe kwoty, bo chcemy więcej wygrywać.

Niestety to właśnie wtedy najczęściej notujemy największe straty. Dlatego nie warto obstawiać za więcej niżeli nie żal nam stracić owych pieniędzy. STS promuje odpowiedzialne typowanie zarówno w Internecie jak i w punktach stacjonarnych. Jeśli zaoszczędziliśmy kilkaset złotych możemy zacząć typować w lokalach bukmachera. Gdzie jest STS w Kolbuszowej? Punkt mieści się na ul. Jana Bytnara 29. Jakie są godziny otwarcia STS Kolbuszowa? Możemy tam zajrzeć w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do piątku w godzinach 09:00 – 20:00;
 • sobota w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Praktycznie w każdym lokalu STS możemy liczyć na różne dodatki. W tym przypadku są to darmowe transmisje sportowe. Prócz tradycyjnej oferty możemy obstawiać sporty wirtualne.

Lokal STS Knurów

Wybór typu kuponu to jedna z najważniejszych kwestii, która rzutuje na prawdopodobieństwo naszej wygranej. W przypadku STS mamy 3 możliwości – SOLO, AKO i MAXIKOMBI.

Wielu graczy wybierając swoją taktykę na zakłady bukmacherskie już z góry wie, że będą ich interesowały np. tylko kupony z jednym wydarzeniem. To najlepsze rozwiązanie, z którego korzystają profesjonaliści w swoim fachu. Kuszą nas jednak kupony AKO, które wraz z kolejnym wydarzeniem powiększają końcowy kurs ogólny. Z pewnością na własnej skórze najlepiej się przekonać co bardziej przybliży nas do częstszych wygranych. Możemy to sprawdzić w punktach naziemnych. Gdzie jest STS w Knurowie? Znajdziemy go na ul. Kazimierza Wielkiego 20/II. Jakie są godziny otwarcia STS Knurów? Każdy typ kuponu możemy tam puszczać w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Niezależnie od rodzaju kuponu i jego ostatecznego wyniku możemy być pewni, że lokal zawsze będzie nam gwarantował darmowe transmisje sportowe w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Lokal STS Kłodzko

Korzystanie ze stron internetowych bukmachera bardzo ułatwia i usprawnia obstawianie spotkań sportowych. Jednak nie każdy ma możliwość, by założyć tam darmowe konto – możemy np. nie posiadać rachunku bankowego, na które mielibyśmy wypłacać swoje potencjalne wygrane.

Warto jednak wspomnieć, że możemy na stronie internetowej STS stworzyć swój e-kupon. Podczas wyboru interesujących nas wydarzeń, te będą zapisywać się na kuponie. Po przyciśnięciu „e-kupon” wygenerujemy indywidualny numer, który następnie możemy podać w punkcie naziemnym bukmachera. Wiedząc gdzie jest STS w Kłodzku i jakie są godziny otwarcia STS Kłodzko możemy podać pracownikowi owy numer, a ten po opłaceniu przez nas kuponu wydrukuje go. Punkt ten znajduje się na ul. Armii Krajowej 19. W ten sposób zaoszczędzimy czas. A skoro o czasie mowa to do owego lokalu możemy się udać w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Mogąc tam jednak spędzić nieco więcej czasu możemy oglądać darmowe transmisje sportowe nawet w upalne dni, gdyż lokal jest klimatyzowany. Prócz popularnych dyscyplin możemy obstawiać sporty wirtualne.

Lokal STS Kluczbork

W przypadku obstawiania online wszystko dzieje się wręcz automatycznie. Jeśli nasz kupon został rozpatrzony pozytywnie wygrana kwota od razu jest doliczana do naszego konta. A jak to wygląda w przypadku typowania w punktach naziemnych?

Od momentu rozliczenia kuponu mamy 30 dni na odebranie wygranej. Kiedy w grę wchodzą duże kwoty bukmacher ma 14 dni na wypłatę od momentu ukazania kuponu w lokalu. By sprawdzić na swoim przykładzie jak na profesjonalnym poziomie działa cały ten mechanizm warto udać się do najbliższego lokalu. Gdzie jest STS w Kluczborku? Ul. Grunwaldzka 8 – to właśnie tam możemy puszczać kupony we wszystkich dyscyplinach sportowych. A jakie są godziny otwarcia STS Kluczbork? Obstawiać jak i odbierać wygrane możemy w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Warto zagościć tam na dłużej, tym bardziej, że punkt naziemny STS w Kluczborku oferuje nam darmowe transmisje sportowe. Poza tym możemy obstawiać sporty wirtualne.

Lokale STS w Kielcach

Jedną z największych zalet obstawiania zakładów bukmacherskich jest to, że każdego dnia mamy szansę na duży zarobek. I wcale nie musimy dysponować na początku dużym kapitałem, by z czasem osiągać zadowalające nas efekty.

Oczywiście najlepiej zainteresować się jedną, a maksymalnie dwoma dyscyplinami sportowymi. Zdobywanie wiedzy na ich temat pozwoli nam skutecznie ograć bukmachera. Minimalna stawka dla kuponu to jedynie 2 złote – to daje szansę każdemu z nas, by zarabiać na zakładach bukmacherskich i być samemu dla siebie szefem. W końcu o tym marzy większości z nas. By osiągnąć ten cel warto wiedzieć gdzie jest STS w Kielcach i jakie są godziny otwarcia STS Kielce. Odpowiedź będzie dość wyczerpująca, ponieważ mieści się tu aż 7 punktów naziemnych! Dokładną rozpiskę ich lokalizacji i godzin przyjmowania klientów znajdziesz poniżej.

1 STS Kielce ul. Kościuszki 52 lok. 017, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Nie myśl, że będziesz mógł tam tylko i wyłącznie puścić kupon. Prócz tego punkt naziemny STS oferuje nam darmowe transmisje sportowe. Poza tym możemy obstawiać sporty wirtualne.

2 STS Kielce ul. Seminaryjska 20, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Tutaj także możemy liczyć na darmowe transmisje sportowe i możliwość obstawiania sportów wirtualnych. Dodatkowo lokal jest klimatyzowany.

3 STS Kielce ul. Jagiellońska 11, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Czekają nas tu te same udogodnienia, czyli – darmowe transmisje sportowe, obstawianie sportów wirtualnych. Punkt ten jest klimatyzowany.

4 STS Kielce ul. Warszawska 150, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Owy kielecki punkt naziemny STS oferuje nam darmowe transmisje sportowe.

5 STS Kielce ul. Piotrkowska 37 lok. D, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Usprawnieniem w tym punkcie są darmowe transmisje sportowe. Zarabiać możemy również na obstawianiu sportów wirtualnych.

6 STS Kielce ul. Ignacego Paderewskiego 9, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Ułatwiając swoje ostateczne decyzje możemy oglądać darmowe transmisje sportowe. W punkcie możemy obstawiać sporty wirtualne.

7 STS Kielce ul. Kazimierza Wielkiego 18, otwarte w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 20:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

W każdym miejscu możemy liczyć na różnorodne dodatki – w tym przypadku są to darmowe transmisje sportowe, a lokal jest klimatyzowany.
Mieszkając w owym mieście i chcąc spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich bezsprzecznie powinniśmy odwiedzić jeden z kilku punktów STS w Kielcach.

Lokal STS Kętrzyn

Jeśli naszym marzeniem jest zarabianie na zakładach bukmacherskich to najczęściej jako obiekt zainteresowania wybierzemy piłkę nożną, tenis ziemny czy chociażby koszykówkę. Są jednak nieco mniej popularne w Polsce sporty jak np. badminton.

Przeglądając mecze na dany dzień możemy zauważyć, że dosyć często w ofercie STS znajdziemy spotkania właśnie w tej dyscyplinie sportowej. Czy warto ją obstawiać? Z pewnością wymagało to będzie z naszej strony sporo pracy. Poza tym i tutaj zdarzają się ustawiane mecze. Możemy oczywiście spróbować w tej dyscyplinie swoich sił. Z uwagi na ten fakt warto wiedzieć gdzie jest STS w Kętrzynie. Ofertę na badmintona możemy sprawdzić na ul. Szkolna 8. Jakie są godziny otwarcia STS Kętrzyn? Lokal oferuje nam darmowe transmisje sportowe, a możemy je oglądać w:

 • poniedziałek w godzinach 09:00 – 18:00;
 • od wtorku do soboty w godzinach 09:00 – 19:00;
 • niedziela w godzinach 09:00 – 18:00.

Prócz transmisji należy dodać, że lokal jest klimatyzowany i posiada terminal samoobsługowy.

Jak sprawdzić aktualną oferte STS?

Na całym świecie codziennie odbywają się spotkania sportowe w różnych dyscyplinach. STS jako legalny bukmacher w 2020 roku może poszczycić się jedną z najszerszych ofert na polskim rynku. To sprawia, że codziennie musimy przeanalizować wiele meczy. Jest to proces dość czasochłonny, ale warty naszego poświęcenia. By nieco nam to ułatwić do naszej dyspozycji jest STS oferta na dziś. To spis wszystkich odbywających się wydarzeń u bukmachera danego dnia. W drodze do pracy czy do szkoły możemy przeanalizować cały dzień i skupić się na najważniejszych meczach.
Oczywiście najwięcej uwagi poświęconej jest na piłce nożnej, która praktycznie na całym świecie jest niezwykle popularna. Warto jednak wiedzieć, że STS dzisiejsza oferta zawiera inne dyscypliny jak: siatkówka, koszykówka czy hokej na lodzie. Jeśli w danym dniu odbywać się będą zawody w tenisie stołowym czy darcie to również będą one zawartym w owym spisie. Być może nie będziemy korzystać z tej możliwości zbyt często, ale warto wiedzieć, że na stronie STS w każdej chwili możemy pobrać taki plik.

Jak wypłacić pieniądze z STS?

Choć sposobów wpłaty w STS mamy kilka to już jeśli chodzi o wypłaty to jest tu dość skromnie. Mamy tylko jedną metodę, zatem nie ma w czym wybierać. Możemy je zrealizować na nasze konto bankowe. Niektórzy gracze są tym dość przestraszeni, gdyż za czasów nielegalnych bukmacherów robiło się wszystko, by przelew nie był wykonywany na nasz rachunek.
Czy i teraz mamy się czego bać? Otóż nie. Od naszego każdego kuponu ściągany jest 12% podatek. STS to w pełni legalny bukmacher 2020, zatem nie mamy się czego obawiać.
Nawet jeśli na naszym koncie pojawi się większa suma to również nie mamy powodów do obaw. Z uwagi na fakt, że wszystko działa zgodnie z prawem legalni bukmacherzy 2020 nie zamierzają zbyt szybko wprowadzać nowych metod, gdyż ta jedna w tym przypadku w zupełności wystarcza. A co z czasem oczekiwania na STS wypłaty? Posiadając konto bankowe w jednym z 12 banków, których spis znajdziemy na stronie internetowej bukmachera pieniędzy możemy spodziewać się już w 15 minut! W innych przypadkach jest to maksymalnie do 2 dni roboczych

Jaki kod bonusowy wpisać w STS?

Choć bardzo dużo mówi się o kodach promocyjnych od bukmacherów to mało kto wie, kiedy i jak należy je wpisać. Zanim przejdziemy do konkretów dodajmy, że kod promocyjny STS daje nam możliwość zdobycia darmowych pieniędzy na obstawianie spotkań sportowych. To promocja dla nowych graczy. By z niej skorzystać należy już na etapie rejestracji konta w polu „kod promocyjny” wpisać posiadany przez nas kod. Dzięki temu możemy zyskać zupełnie za darmo wspomnianą dodatkową gotówkę. Pamiętajmy jednak, że owa promocja ma swój odrębny regulamin. Zatem po rejestracji konta i wpisaniu kodu nie możemy od razu zlecić wypłaty bonusowych środków. Jest to możliwe dopiero po spełnieniu wymagań. Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021