Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Pucharowa sobota w Europie

Sierpień będzie stał pod znakiem pucharów. Poznamy przede wszystkim zwycięzcę Ligi Europy i Ligi Mistrzów. Natomiast pierwszego dnia tego miesiąca rozegrane zostaną aż cztery finały krajowych pucharów.

NA POCZĄTEK ANGLIA

Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się mecz Arsenal – Chelsea. Faworytem będą podopieczni Franka Lamparda, którzy w Premier League zajęli lepsze miejsce i generalnie w przeciągu całego sezonu prezentowali się zdecydowanie lepiej od swoich odwiecznych rywali. Trzeba jednak zaznaczyć, że odkąd „Kanonierów” objął Mikel Arteta, to ta ekipa wygląda coraz lepiej. W BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego finału. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że na 56% trofeum zgarną mimo wszystko „The Blues”. Spodziewamy się jednak bardzo zaciętego spotkania.

Ten mecz zdecydowanie najbardziej grzeje. Ale z przyjemnością sprawdzimy także, jak się miewa futbol w Belgii, Chorwacji oraz w Portugalii. W meczu Club Brugge – Royal Antwerp faworyt jest oczywisty. Ten pierwszy zespół według analityków BETFAN ma aż 74% szans na zdobycie krajowego pucharu. Poprzedni sezon ligi belgijskiej co prawda nie został dokończony, jednak Brugge całkowicie zdominowało rozgrywki. Z kolei w meczu HNK Rijeka – Lokomotiva Zagrzeb 60% szans na zwycięstwo ma pierwsza ekipa, choć wydaje nam się, że sprawa pucharu może się rozstrzygnąć nawet po doliczonym czasie gry. Mowa w końcu o odpowiednio trzeciej i drugiej drużynie chorwackiej ekstraklasy.

CZEKAMY NA PORTO – BENFICA

Został jeszcze finał Pucharu Portugalii, który odbędzie się najpóźniej, bo o godzinie 21:45. Dla porównania finał Puchar Anglii zacznie się o godzinie 18:30. Jeśli macie czas, to polecamy Wam postawić właśnie na te spotkania. Będzie ciekawie, bo FC Porto zmierzy się z Benfiką. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że na 52% trofeum zgarną „Smoki”.

Najbliższa sobota będzie mocno pucharowa. To dobry przedsmak przez Ligą Europy i Ligą Mistrzów. Te elitarne rozgrywki już niebawem zostaną wznowione. Na razie jednak nie możemy narzekać na brak piłki. Na brak emocji zresztą też nie.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021