Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Puchar Polski i Nice 1 Liga w Polsacie aż do 2021 roku

Puchar Polski i Nice 1 Liga przez kolejne trzy sezony będą pokazywane na sportowych antenach Polsatu.

Polski Związek Piłki Nożnej i Telewizja Polsat zawarły aneks do umów dotyczących praw telewizyjnych, w związku z czym wyżej wymienione rozgrywki będą gościć na antenach Polsatu Sport aż do 2021 roku.

Mariaż Pucharu Polski i Telewizji Polsat trwa od sezonu 2014/2015, gdy po trofeum sięgnęła Legia Warszawa. Nieco krócej trwa przygoda 1 Ligi na antenach Polsatu, bowiem mecze drugiego poziomu rozgrywkowego goszczą od sezonu 2015/2016.   Z każdej kolejki telewizja Polsat pokazuje dwa spotkania, a weekendowe wydarzenia podsumowanie wydarzeń w magazynie Nice 1 Ligi.

Zadowolenie ze stałego podnoszenia rangi i atrakcyjności tych rozgrywek wyraża PZPN i jego prezes Zbigniew Boniek.

– Pierwsza liga dzięki naszej pracy i owocnej współpracy z Polsatem przestała być zapomniana i niedoceniana. Dziś to pasjonujące zawody elektryzujące mieszkańców także tych ośrodków, które marzą o ekstraklasie, ale jeszcze nie dostąpiły zaszczytu uczestniczenia w niej. Puchar Polski stał się – dzięki między innymi finałowi na PGE Narodowym – niesamowitym widowiskiem, które angażuje piłkarzy finalistów, ale i też kibiców w całej Polsce. Specjalne podziękowania dla naszego partnera telewizyjnego – Telewizji Polsat, bez którego trudno byłoby o tak wielką atrakcyjność pierwszoligowych i pucharowych rozgrywek oraz ich szerokie upowszechnienie – mówi Boniek.

Dyrektor ds. Sportu Polsatu, Marian Kmita, dodaje:

– Jest nam szczególnie miło, że Telewizja Polsat wnosi istotny wkład w odbudowę potęgi polskiego piłkarstwa. Podniesienie prestiżu rozgrywek o Puchar Polski i wypromowanie nowego produktu, jakim na rynku polskim jest I liga, to nie tylko cele biznesowe, ale i troska o generalny rozwój polskiego sportu, czym Polsat kieruje się od samego początku swojej 25-letniej działalności.

Transmisje meczów Pucharu Polski i Nice I Ligi zostaną wzbogacone o przygotowaną przez PZPN atrakcyjną oprawę graficzną, dedykowaną wyłącznie rozgrywkom PP i Nice I Ligi.

 

źródło: PolsatSport.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021