Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Puchar Anglii trafi do Londynu

Arsenal – Chelsea. W sobotę, 1 sierpnia o godzinie 18:30 odbędzie się finał Pucharu Anglii. O główne trofeum zagrają ze sobą ekipy z Londynu.

W PREMIER LEAGUE LEPIEJ POSZŁO CHELSEA

Finał Pucharu Anglii będzie zakończeniem sezonu 2019/20 w tym kraju. Rozstrzygnięcia w Premier League już znamy. W zdecydowanie lepszych humorach jest Chelsea, która zajęła czwarte miejsce w lidze, dzięki czemu w przyszłym sezonie zagra w Lidze Mistrzów. Nie spodziewaliśmy się, że „The Blues” tak dobrze sobie poradzą. W końcu z zespołu odszedł Eden Hazard, a nowym trenerem został Frank Lampard, dla którego był to debiut w roli trenera w Premier League. Poradził sobie – w skali szkolnej – na piątkę.

Arsenal natomiast zajął dopiero ósme miejsce w lidze. Na pewno nie zagra w Lidze Mistrzów, a do Ligi Europy dostanie się tylko w przypadku wygrania Pucharu Anglii. Wówczas „wyrzuci” z tych rozgrywek Wolverhampton, czyli drużynę, która zajęła siódmą lokatę – ostatnią dającą awans do LE. „Kanonierzy” pod wodzą Mikela Artety wyglądają nieźle, jednak prawdziwa weryfikacja jego trenerskich umiejętności nastąpi dopiero w następnym sezonie, który przepracuje całkowicie sam. I będzie miał równocześnie wpływ na to, jacy zawodnicy odejdą z klubu, a którzy do niego trafią.

Najpierw jednak czas na Puchar Anglii. Zdecydowanie łatwiejszą drogę do finału miał Arsenal, który wyeliminował Leeds, Bournemouth, Portsmouth, Sheffield United oraz Manchester City. Chelsea natomiast po pokonaniu Nottingham Forest i Hull City zwyciężyła z Liverpoolem, Leicester i Manchesterem United.

FAWORYTEM JEST EKIPA LAMPARDA

BETFAN już teraz możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Według analityków legalnego polskiego bukmachera mecz o Puchar Anglii wygra Chelsea, która ma na to 57% szans. Spodziewamy się wyrównanego starcia, po którym „The Blues” pokonają Arsenal jedną bramką.

Wygrana „Kanonierów” jest mało prawdopodobna, ale teoretycznie mogą być oni bardziej zdeterminowani. Chelsea już swoje w końcu zrobiła, ale z pewnością Lampard nie odpuści możliwości zdobycia pierwszego poważnego trofeum w swojej trenerskiej karierze.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021