Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

“Psy 3” w weekend otwarcia – ilu widzów zobaczy najnowszy film Pasikowskiego?

W listopadzie 1992 roku do kin wszedł film „Psy” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, a w 1994 roku premierę miała kontynuacja: „Psy 2. Ostatnia krew”. Można śmiało powiedzieć, że „Psy 3. W imię zasad” to najbardziej oczekiwana polska premiera w 2020 roku. I tak: wiemy, że piszemy to w styczniu, ale chyba nie musimy Wam tłumaczyć z jak kultową produkcją mamy do czynienia.

Przemiana ustrojowa

Pierwsza część „Psów” wyszła w 1992 roku, czyli na przełomie ustrojów w Polsce. Dlatego też nie dziwne, że ta seria jest ważna dla polskich kinomanów. „Psy” opowiadały o losach byłych funkcjonariuszów Służby Bezpieczeństwa, czyli o tym jak radzą sobie po przemianie ustrojowej. Oczywiście nie sam temat był kluczowy w sukcesie pierwszej części. Brawa należą się przede wszystkim scenarzyście i reżyserowi dzieła, Władysławowi Pasikowskiemu. Miał on nie lada zadanie, ponieważ musiał na planie filmowym okiełznać takie indywidualności jak Bogusław LindaCezary PazuraMarek Kondrat czy Janusz Gajos. Pierwszych dwóch z wymienionych zobaczymy w najnowszej odsłonie serii. 

W zakładach bukmacherskich BETFAN czeka na Ciebie „Pakiet Pudziana 3000 zł”, czyli oferta ambasadora w postaci Mariusza Pudzianowskiego

wejdź i sprawdź ofertę

Jaką ocenę będzie miał film “Psy 3. W imię zasad” w dniu 20.01.2020r. o godzinie 12:00? (zakłady dostępne w BETFAN)

  • 6.8 i poniżej – 1.80
  • 6.9 i powyżej – 1.80

Ilu widzów w kinach w Polsce obejrzy film “Psy 3. W imię zasad” w weekend otwarcia (17-19.01.2020r.)? (zakłady dostępne w BETFAN)

  • 349.999 i poniżej – 1.65
  • 350.000 i powyżej – 2

Sukces rodzi podaż

Psy” zrobiły na tyle zadowalający wynik, że na drugą część widzowie musieli czekać tylko dwa lata. W drugiej odsłonie zatytułowanej „Psy 2. Ostatnia krew” główny bohater serii, Franz Maurer wychodzi z więzienia i wplątuje się w pewną intrygę. Co ciekawe, w trzeciej części postać odgrywana przez Bogusława Lindę również opuszcza zakład karny – z tymże już po 25 latach. Dowiemy się zatem jak on tam trafił, ponieważ na koniec drugiej części Maurer cieszył się wolnością w pełnym tego słowa zrozumieniu.

Po 25 latach od premiery drugiej części kult „Psów” nabrał jeszcze większych rozmiarów. Dla tej serii dobrze się stało, że w trzeciej odsłonie po raz kolejny postawiono na Władysława Pasikowskiego, Bogusława LindęCezarego Pazurę i Artura Żmijewskiego. Przy okazji postanowiono ubogacić film innym wielkim aktorem, Janem Fryczem. W obsadzie nie mogło zabraknąć również młodej krwi, której przedstawiciele na każdym kroku podkreślają, że to dla nich zaszczyt być częścią „Psów”. Zarówno Marcin Dorociński, jak i Sebastian Fabijański oraz Tomasz Schuchardt podkreślali, że wychowali się na dziele Władysława Pasikowskiego.

To, że film odniesie sukces kasowy, to jest niemal pewne. Ale czy również zbierze pochlebne recenzje wśród krytyków? My sami jesteśmy ciekawi, w którą stronę pójdą „Psy 3. W imię zasad”. Póki co, z licznych zapowiedzi wynika, że będzie dużo nawiązań do poprzednich części. I dobrze!

O czym będzie film „Psy 3. W imię zasad”?

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

O czym opowiadała pierwsza część trylogii “Psy” z 1992r.?

Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dwaj dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych pracodawców. W dodatku dziewczyna, którą zaopiekował się Franz, odchodzi, szukając bardziej opłacalnego związku.

O czym opowiadał film „Psy II: Ostatnia krew ” z 1994r.?

Zwolniony z więzienia Franz Maurer (Bogusław Linda) spotyka Radosława Wolfa (Artur Żmijewski), handlarza bronią, który wrócił do Polski z wojny w byłej Jugosławii. Ten kontaktuje go z amerykańskim dyplomatą Williamem (Marek Barbasiewicz), który okazuje się szefem gangu przemytników broni. William proponuje Franzowi pracę zlecając mu odebranie długu od rosyjskiej mafii. Wolf, Mauer i Nowy ryzykując życie odzyskują pieniądze, za które William kupuje broń z nadzieją przemycenia jej do Sarajewa. Franz powiadamia policję o planach przemytu i staje do ostatecznej rozprawy z Williamem, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć zamierzony cel.

Kogo ze znanych aktorów zagrał w filmie „Psy 3. W imię zasad”?

W zobaczymy znane postacie z poprzednich części trylogii “Psów”. Bogusław Linda ponownie wcieli się w postać Franciszka „Franza” Maurera. Oczywiście nie może zabraknąć “Nowego” czyli Waldemara Morawiec, którego gra Cezary Pazura. W pierwszej części Psów, epizodycznie pojawiła się postać Radosława Wolfa, zagranego przez Artura Żmijewskiego, która w drugiej części była już osią fabuły.
W trzeciej części pojawi się także Edward Linde-Lubaszenko jako Stopczyk

Obsada

Bogusław Linda – Franciszek „Franz” Maurer
Cezary Pazura – Waldemar „Nowy” Morawiec
Artur Żmijewski – Radosław Wolf
Edward Linde-Lubaszenko – Stopczyk
Marcin Dorociński – Wit
Sebastian Fabijański – Damian
Tomasz Schuchardt – Cegielski
Jan Frycz – „Panicz”
Mirosław Baka – komendant
Dominika Walo – Ola
Eryk Lubos
Arkadiusz Jakubik
Wojciech Zieliński
Jacek Beler
Dominika Kluźniak
Aleksandra Linda

Gdzie mogę typować zakłady bukmacherskie związane z wydarzeniami filmowymi?

Od samego początku działalności zakładów bukmacherskich BETFAN oprócz wielu wymyślnych bonusów, postanowił dać Graczom coś, co trudno znaleźć u konkurencji – szeroką ofertę w dziale „Rozrywka”. W „Rozrywce” znajdziecie praktycznie wszystko, o co można się założyć. BETFAN „Rozrywkę” dzieli na poszczególne poddziały, gdzie znajdziemy: „Politykę”, „Pogodę”, „Show-Biznes”, „Ekonomię” i „Wokół Sportu”. W pierwszym z wymienionych najgoręcej jest, kiedy zbliżają się wybory. Wtedy zakłady w BETFAN na samą „Politykę” można liczyć w setkach. Równe ciekawe zakłady są w dziale „Show-Biznes”. Oprócz standardowych typów na zwycięzców Oscarów i innych prestiżowych nagród, BETFAN proponuje zakłady np. na to „kto zaśpiewa tytułową piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie wybranym na następcę Papieża Franciszka”, albo na to „która organizacja jako pierwsza wyśle człowieka na Marsa?”. Poza tym co tydzień może znaleźć typy na to jaka będzie frekwencja na gorących nowościach kinowych. Kiedy bukmacherzy z BETFAN dowiedzą się o tym, że jakaś gwiazda jest w ciąży, można od razu spostrzec zakłady na płeć dziecka. W przeszłości też pojawiały się typy na kolor włosów dziewczyny z okładki popularnego męskiego miesięcznika „Playboy”.

Jakie inne filmy wyreżyserował Władysław Pasikowski?


W kolejności chronologicznej Pasikowski był reżyserem następujących filmów i seriali:

* Kroll (1991) 
* Psy (1992) 
* Psy 2. Ostatnia krew (1994) 
* Słodko gorzki (1996) 
* Demony wojny według Goi (1998) 
* Operacja Samum (1999)
* Glina (2004–08) – serial telewizyjny TVP
* Reich (2001)
* Pokłosie (2012) 
* Jack Strong (2014) 
* Pitbull. Ostatni pies (2018) 
* Kurier (2019)

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021