Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

PSG bez większego wysiłku zdobędzie Puchar Francji?

Paris Saint-Germain – Saint-Etienne. W piątek o godzinie 20:45 wróci francuski futbol. Rozegrany zostanie finał krajowego pucharu, w którym głównym faworytem jest PSG.

PSG TOTALNIE ZDOMINUJE SWOICH RYWALI?

8 marca zostały rozegrane ostatnie mecze w Ligue 1. Od tego czasu francuski futbol pauzował z wiadomego powodu. Choć inne rozgrywki z czasem wróciły, to tamtejsza liga pozostała nieugięta i nie zdecydowania się wznowić sezonu. Mistrzostwo kraju po raz kolejny trafiło do PSG. Drużyna Thomasa Tuchela po 27. kolejkach miała dwunastopunktową przewagę nad Olympique Marsylia.

Saint-Etienne to zespół, który do samego końca walczyłby o utrzymanie, jednak przez przerwaniu sezonu zajął siedemnaste miejsce w tabeli, dzięki czemu nadal będzie grał w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zakończona już kampania ułożyła się dla nich – powiedzmy sobie szczerze – beznadziejnie. W ostatnich latach zawsze zajmowali miejsca w górnej części tabeli i atakowali europejskie puchary, rok temu uplasowali się nawet na czwartej lokacie. Przyzwyczaili kibiców do naprawdę solidnej gry, tymczasem ostatnio spuścili z tonu.

Wygrana Pucharu Francji pozwoliłaby Saint-Etienne uratować ten sezon. Wiadomo jednak, że ta ekipa ma tylko iluzoryczne szanse w starciu z PSG. Wystarczy napisać, że według analityków BETFAN – czyli legalnego polskiego bukmachera – Kylian Mbappe, Neymar i spółka na 92% zgarną trofeum.

PSG MYŚLI JUŻ O LIDZE MISTRZÓW

Nie ma co ukrywać – PSG ten mecz – jak i finał Pucharu Ligi z Olympique Lyon – będzie traktowało głównie jako rozgrzewkę przed batalią o wygranie Ligi Mistrzów. Drużyna Tuchela trafiła do tej teoretycznie słabszej drabinki i ma spore szanse awansować do finału. W ćwierćfinale drużyna z Paryża zagra z Atalantą, natomiast jeśli awansuje do półfinału, to zmierzy się ze zwycięzcą pary RB Lipsk – Atletico Madryt. W finale natomiast czekać będzie najprawdopodobniej Bayern Monachium, Real Madryt lub Manchester City. Paryżanie mają niebywałą szansę na to, by spełnić marzenia właścicieli oraz kibiców i zgarnąć wielkie trofeum.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021