Przewidywania legalnego polskiego bukmachera BETFAN na 2021

Legalny polski bukmacher BETFAN specjalizuje się w wystawieniu nietypowych zakładów w swoim dziale ROZRYWKA. Jesteście ciekawi jakie szanse dają analitycy bukmachera na poszczególne wydarzenia w 2021 roku?

WOKÓŁ SPORTU

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski jest słusznie kojarzony z marką BETFAN, więc nie mogło zabraknąć typów na wydarzenia z jego życia w 2021 roku. Analitycy bukmachera prognozują, że na 12.9% dojdzie do jego spotkania w klatce z Mamedem Khalidovem.

Rok 2021 to również przede wszystkim EURO. Analitycy BETFAN dają 69.1% szans na to, że Jerzy Brzęczek przestanie po turnieju pełnić rolę selekcjonera i 6.1%, że Robert Lewandowski zrezygnuje z kadry w tym samym czasie.

Ciekawie też zapowiada się 2021 rok dla Igi Świątek, która w ubiegłym roku wygrała Roland Garros. Analitycy BETFAN prognozują, że Polka ma 50% szans na znalezienie się w top 10 rankingu WTA oraz 13.2%, że ponownie wygra którykolwiek z turniejów Wielkiego Szlema.

NA CZASIE

Niedziele handlowe to topowy temat dla naszego społeczeństwa. Analitycy BETFAN dają 9.2% szans na to, że zostanie przywrócony handel we wszystkie niedziele.

Zastanawiające jest również to czy powrócą wizy dla Polaków na wjazd do USA. Bukmacherscy analitycy nie są przekonani co do tego, więc uważają, że jest na to 3.6% szansy. A na to, że Joe Bidden odwiedzi nas kraj – zaledwie 6.1% szansy.

Co do odwiedzin, to analitycy BETFAN uważają, że Papież Franciszek przyjedzie w 2021 roku do Polski tak na 18.5%.

A może w tym roku Kuba Wojewódzki weźmie w końcu ślub? Tutaj też szanse są raczej marne (7.6%), ale kto wie…?

POLITYKA

Trochę działo się w naszej polityce w ubiegłym roku. Analitycy BETFAN sądzą, że na 27.5% w 2021 roku dojdzie do przedterminowych wyborów parlamentarnych oraz 37% szans na to, że Jarosław Kaczyński przestanie być Prezesem PiS.

A może Wy uważacie inaczej? Wszystkie powyższe przykłady są dostępne w ofercie BETFAN w dziale ROZRYWKA, więc możecie się o nie założyć. Oprócz tego czeka Was o wiele więcej równie ciekawych (a może i ciekawszych?) typów do obstawienia na rok 2021. Showbiz, Pogoda, Polityka, Wokół Sportu – ROZRYWKA, którą zapewnia nam BETFAN wygląda obiecująco na ten rok.

Krzysztof Prencina

Pasjonat rynku bukmacherskiego w Polsce i na świecie. W serwisie LegalnyBukmacher.com oprócz podstawowej wiedzy teoretycznej niezbędnej początkującym, podzielę się z Wami swoim doświadczeniem typera, praktyczna wiedza i przemyśleniami na temat działających firm bukmacherskich. Legalnych ale też i z szarej strefy. Adres mailowy: kontakt@legalnybukmacher.com

Recent Posts

Podwyższone kursy w Totolotku na czwartkowe i piątkowe spotkania ME2020

Kolejny dzień, kolejne emocje związane z Euro 2020 przed nami a w związku z tym…

6 minut ago

W BETFAN wygrana Portugalii z Niemcami po kursie 10.00

Nowi gracze, którzy założą konto w Betfanie od dziś do 19.06 do godz. 16 oraz…

16 godzin ago

Jędrzejczyk i Mladenović z Legii Warszawa komentują wyniki losowania Ligi Mistrzów

We wtorek Legia poznała rywala w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Los skrzyżował warszawian z teoretycznie najmocniejszym na…

17 godzin ago

Końcowe odliczanie w Fortuna 1 Lidze. 4 (drużyny), 3 (mecze), 2 (półfinały), 1 (finał)

Przed nami ostatnia dawka emocji w Fortuna 1 Lidze. Stawką trzech spotkań barażowych, których zwieńczeniem…

20 godzin ago

1 400 700 PLN zawraca w bonusach Fortuna za przegraną Polski ze Słowacją na Euro2020

Blisko 15 tysięcy graczy Fortuny wierzyło w zwycięstwo Polski nad Słowacją podczas Mistrzostw Europy 2020…

2 dni ago

BETFAN: 5 zł freebetu za każdą „okazję” Szpakowskiego w meczu Francja – Niemcy

Jako że BETFAN słynie z niestandardowych działań i oryginalnych akcji, bukmacher ten postanowił przygotować na dzisiejszy hit…

2 dni ago