Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Proste i wygodne obstawianie! Sprawdź nową apkę eWinner

Legalny polski bukmacher wprowadził szereg zmian w aplikacji mobilnej eWinner z systemami Android i iOS. Wśród nowych funkcji znajdziesz między innymi:

  • Logowanie biometryczne; logowanie do swojego konta w aplikacji za pomocą odcisku palca lub obrazu twarzy
  • Zakłady Systemowe
  • Czat z działem obsługi Graczy eWinner oraz formularz kontaktowy; od teraz rozwiązywanie wszystkich spraw stanie się prostsze niż kiedykolwiek

Pobierz najnowszą wersję aplikacji na system Android lub iOS i uzyskaj dostęp do nowych funkcji.

wejdź i sprawdź ofertę

 Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się z naszym specjanym kodem LegWin155 i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 155 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!

Najlepsza zabawa to taka, której nic nie ogranicza. Od teraz żadne zdarzenie Ci nie umknie i będziesz mógł cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie.

Czy aplikacja działa na wszystkich systemach operacyjnych?

Aplikacja mobilna eWinner jest kompatybilna z urządzeniami opartymi o systemy Android oraz iOS

Czy mogę pobrać aplikację ze sklepu Google Play?

Ze względu na politykę sklepu Google Play, aplikację mobilną eWinner można pobrać wyłącznie ze strony internetowej tego bukmachera

Czy w aplikacji znajdę pełną ofertę eWinner?

Tak. Dzięki aplikacji użytkownik ma dostęp do pełnej oferty eWinner, łącznie z promocjami i zakładami LIVE. Ponadto gracz zyskuje pełną kontrolę nad swoim kontem, którego stan może sprawdzić o każdej porze i z dowolnego miejsca.

Moja aplikacja zacięła się i nie mogę z niej korzystać – co mam zrobić?

Cały czas aplikacja jest ulepszana i trwają prace nad jej możliwie najwyższą stabilnością. Jeżeli jednak pojawiają się problemy z funkcjonowaniem, należy ją odinstalować i ponownie zainstalować.

Po aktualizacji aplikacji nie działa ona prawidłowo – co mam zrobić?

Jeżeli zaktualizowana aplikacja nie działa lub występują inne problemy z jej funkcjonowaniem, należy ją odinstalować, a następnie pobrać ponownie i jeszcze raz zainstalować. W przypadku powtarzającego się problemu prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie internetowej eWinner.

Jaki jest kod promocyjny (rejestracyjny) w eWinner?

Z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 180 PLN weWinner(zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!) oraz 2 bonusy od depozytów do 500 PLN każdy.!
Po prostu dokonaj pierwszej wpłaty, postaw na dowolne zdarzenie, a gdy kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot w formie bonusu!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021