Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Promocje bukmacherskie na Puchar Świata w skokach narciarskich Zakopane 2019

Zakopane po raz 24. zostanie organizatorem zawodów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Białe szaleństwo pod Wielką Krokwią to od lat wielkie sportowe wydarzenie, na które zjeżdżają kibice skoków narciarskich z całego świata. Od sezonu 2012/2013 w Zakopanem poza konkursem indywidualnym, odbywają się też zawody drużynowe.

Z tej okazji bukmacherzy działający legalnie na terenie Polski, przygotowali szereg promocji, związanych z konkursem w zakopanem:

Darmowy bonus na mobilne zakłady bukmacherskie Twoje emocje w Zakopanem – trwa weekend z Pucharem Świata w skokach narciarskich w stolicy Tatr.

Darmowy zakład bukmacherski w wysokości 20 PLN – bez wpłaty własnej

Tylko w niedzielę 20.01.2019 masz możliwość odebrać FREEBET czyli darmowy zakład w wysokości 20 PLN Warunkiem odebrania FREEBETA w TOTOLOTEK jest postawienie zakładu na Puchar Świata w Zakopanem za minimum 50 PLN

Zagraj kupon za dokładnie 99 PLN, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo Polski w konkursie drużynowym, a jeżeli Polska nie wygra, forBET zwróci Ci pełną stawkę zakładu!

Zarejestruj się w ten weekend w zakładach bukmacherskich forBET i odbierz darmowy bonus w postaci 20 PLN

Dla wszystkich, którzy zdecydują się obstawić live w Fortunie dowolne zdarzenie związane z sobotnimi i niedzielnymi zmaganiami na skoczni czeka bonus w wysokości 20 zł!

Postaw 2 nieidentyczne kupony SOLO lub AKO za min. 50 zł każdy w TOTALbet na konkursy Pucharu Świata w Zakopanem (18-20.01.2019). Otrzymasz Bonus 50 zł

Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus do 200 PLN” – widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Postaw w LV BET na Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego.

2.Jeśli Twój faworyt nie zajmie miejsca na podium podczas niedzielnego konkursu, otrzymasz zwrot swojej stawki!

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021