Categories: Wiadomości

PROMATIC doceniony w Nigerii

Promatic Group, lider i największy polski producent automatów, gier oraz rozwiązań systemowych w branży gamblingowej, ze statuetką w kategorii Gaming Machine Outstanding Contributor’s Award przyznaną przez nigeryjski Lagos State Lotterries Board.

Lokalny oddział firmy Promatic – Sax Innovative Netrowk Limited, został nagrodzony na gali podsumowującej rok 2020 w Lagos, która odbyła się 16 grudnia ub.r. Organizatorem wydarzenia jest Lagos State Lotterries Board, będący organem kontrolującym wszelkie działania związane z rynkiem gamblingowym w Nigerii.

– Ta statuetka to dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Naszą wizją jest, aby Promatic Group, postrzegany był jako kluczowy i zaufany partner biznesowy zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Stale rozwijamy jakość naszych produktów i to właśnie jakością możemy konkurować z najlepszymi, międzynarodowymi firmami z branży. Dbamy o różnorodność i elastyczność oferty, a nasze produkty finalne dostosowywane są do specyfiki i potrzeb konkretnego rynku. Fakt, że jesteśmy zauważani na arenie międzynarodowej jest dla nas powodem do dumy – mówi Paweł Paliwoda, CEO Promatic Group.

Promatic działa m.in. na rynkach w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej. W Nigerii, w aż 15 stanach kraju, posiada własne salony gier. Spółka stworzyła również markę własną 9JACKPOT, która obecnie jest wiodącą na rynku nigeryjskim. Lokalna siedziba firmy znajduje się w Lagos.

***

O firmie

Promatic Group to lider i największy polski producent automatów, gier oraz rozwiązań systemowych w branży gamblingowej. Od ponad 20 lat łączy innowacyjne rozwiązania softwarowe z wysoką jakością wykonania, zapewniając swoim partnerom kompleksowe usługi operacyjno-biznesowe. Oprócz rodzimego, firma aktywnie działa na rynkach w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej, dostarczając produkty w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań kontrahentów. Laureat prestiżowej nagrody Polish Gaming Aces 2019 w kategorii: NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2019 za autorski projekt i produkcję gry opartej na polskiej historii. Stały gość wydarzeń branżowych, tj. ICE Totally Gaming w Londynie, Feria Internacional del Juego w Madrycie, iGaming Affiliate Conference w Mińsku czy Sport Betting West Africa w Lagos. Promatic jest spółką z całkowicie polskim kapitałem i krajowym zapleczem produkcyjnym. Firma skupiona jest wokół polskiej myśli technologicznej, współpracuje z najlepszymi polskimi inżynierami i deweloperami w branży.

Krzysztof Prencina

Pasjonat rynku bukmacherskiego w Polsce i na świecie. W serwisie LegalnyBukmacher.com oprócz podstawowej wiedzy teoretycznej niezbędnej początkującym, podzielę się z Wami swoim doświadczeniem typera, praktyczna wiedza i przemyśleniami na temat działających firm bukmacherskich. Legalnych ale też i z szarej strefy. Adres mailowy: kontakt@legalnybukmacher.com

Recent Posts

Terminarz sezonu 2021/22 PKO Bank Polski Ekstraklasa

Ekstraklasa S.A. ogłosiła terminarz rozgrywek ligowych na sezon 2021/2022. Mistrz Polski Legia Warszawa rozpocznie zmagania…

16 minut ago

Podwyższone kursy w Totolotku na czwartkowe i piątkowe spotkania ME2020

Kolejny dzień, kolejne emocje związane z Euro 2020 przed nami a w związku z tym…

1 godzinę ago

W BETFAN wygrana Portugalii z Niemcami po kursie 10.00

Nowi gracze, którzy założą konto w Betfanie od dziś do 19.06 do godz. 16 oraz…

17 godzin ago

Jędrzejczyk i Mladenović z Legii Warszawa komentują wyniki losowania Ligi Mistrzów

We wtorek Legia poznała rywala w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Los skrzyżował warszawian z teoretycznie najmocniejszym na…

18 godzin ago

Końcowe odliczanie w Fortuna 1 Lidze. 4 (drużyny), 3 (mecze), 2 (półfinały), 1 (finał)

Przed nami ostatnia dawka emocji w Fortuna 1 Lidze. Stawką trzech spotkań barażowych, których zwieńczeniem…

21 godzin ago

1 400 700 PLN zawraca w bonusach Fortuna za przegraną Polski ze Słowacją na Euro2020

Blisko 15 tysięcy graczy Fortuny wierzyło w zwycięstwo Polski nad Słowacją podczas Mistrzostw Europy 2020…

2 dni ago