Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

PROMATIC doceniony w Nigerii

Promatic Group, lider i największy polski producent automatów, gier oraz rozwiązań systemowych w branży gamblingowej, ze statuetką w kategorii Gaming Machine Outstanding Contributor’s Award przyznaną przez nigeryjski Lagos State Lotterries Board.

Lokalny oddział firmy Promatic – Sax Innovative Netrowk Limited, został nagrodzony na gali podsumowującej rok 2020 w Lagos, która odbyła się 16 grudnia ub.r. Organizatorem wydarzenia jest Lagos State Lotterries Board, będący organem kontrolującym wszelkie działania związane z rynkiem gamblingowym w Nigerii.

– Ta statuetka to dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Naszą wizją jest, aby Promatic Group, postrzegany był jako kluczowy i zaufany partner biznesowy zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Stale rozwijamy jakość naszych produktów i to właśnie jakością możemy konkurować z najlepszymi, międzynarodowymi firmami z branży. Dbamy o różnorodność i elastyczność oferty, a nasze produkty finalne dostosowywane są do specyfiki i potrzeb konkretnego rynku. Fakt, że jesteśmy zauważani na arenie międzynarodowej jest dla nas powodem do dumy – mówi Paweł Paliwoda, CEO Promatic Group.

Promatic działa m.in. na rynkach w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej. W Nigerii, w aż 15 stanach kraju, posiada własne salony gier. Spółka stworzyła również markę własną 9JACKPOT, która obecnie jest wiodącą na rynku nigeryjskim. Lokalna siedziba firmy znajduje się w Lagos.

***

O firmie

Promatic Group to lider i największy polski producent automatów, gier oraz rozwiązań systemowych w branży gamblingowej. Od ponad 20 lat łączy innowacyjne rozwiązania softwarowe z wysoką jakością wykonania, zapewniając swoim partnerom kompleksowe usługi operacyjno-biznesowe. Oprócz rodzimego, firma aktywnie działa na rynkach w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej, dostarczając produkty w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań kontrahentów. Laureat prestiżowej nagrody Polish Gaming Aces 2019 w kategorii: NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2019 za autorski projekt i produkcję gry opartej na polskiej historii. Stały gość wydarzeń branżowych, tj. ICE Totally Gaming w Londynie, Feria Internacional del Juego w Madrycie, iGaming Affiliate Conference w Mińsku czy Sport Betting West Africa w Lagos. Promatic jest spółką z całkowicie polskim kapitałem i krajowym zapleczem produkcyjnym. Firma skupiona jest wokół polskiej myśli technologicznej, współpracuje z najlepszymi polskimi inżynierami i deweloperami w branży.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x