Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Program Total VIP Gold w TotalBET

Każdy może wziąć udział w programie TOTAL VIP, ale tylko stu najlepszych Graczy otrzyma status VIP GOLD. Nagrodami w programie TOTAL VIP są darmowe zakłady, a dla osób które zdobędą status VIP GOLD dodatkowo Cashback z części dokonanego obrotu na saldo główne!

Jak znaleźć się w programie TOTAL VIP?

Obstawiaj zakłady na TOTALbet.pl i zbieraj punkty. Jedna złotówka wydana na zawarcie zakładu przeliczana jest na 0,5 – 1,2 punktu TOTAL VIP (w zależności od liczby zdarzeń na kuponie). Każdy, kto w okresie tygodnia uzyska co najmniej 3500 punktów TOTAL VIP, zostanie objęty programem. Dzięki temu zyska dostęp do rankingu i otrzyma Freebet 10 zł. Nie jest to równoznaczne z otrzymaniem Cashbacka – ten zarezerwowany jest tylko dla członków klubu VIP Gold, czyli dla Graczy z pierwszej setki rankingu.

Jak znaleźć się w VIP Gold?

Obstawiaj zakłady na TOTALbet.pl i zbieraj punkty, im wyższy obrót, tym więcej punktów TOTAL VIP i wyższe miejsce na liście uczestników. Jeżeli na koniec tygodnia będziesz wśród 100 Graczy z największą liczbą punktów, otrzymasz status VIP GOLD i nagrody w postaci:

  1. Darmowy zakład
  2. Cashback w wysokości części dokonanego obrotu.

Jak oblicza się wyskość Cashbacku?

Wysokość Cashbacku zależy od liczby zebranych punktów TOTAL VIP i przysługującego przelicznika miesięcznego. Na starcie przelicznik miesięczny wynosi 1% i zwiększa się o 0,1 pkt procentowego za każdy miesiąc obecności w VIP GOLD, aż do maksymalnej wartości 2.0 %. Na konto Gracza wraca co najmniej 1% Cashbacku, wyliczonego ze zgromadzonych punktów TOTAL VIP w danym tygodniu oraz uzyskanego przelicznika miesięcznego.

Co dla Graczy bez statusu VIP GOLD?

Każdy, kto przekroczy odpowiedni próg punktów TOTAL VIP, otrzyma darmowy zakład oraz dostęp do wizualizacji listy uczestników, w którym może sprawdzić swoją aktualną pozycję i stratę do graczy z Top 100, tak by mógł podjąć walkę o awans. Znajdzie tam także kwotę potencjalnego Cashbacku, z zastrzeżeniem, że będzie on możliwy do wypłacenia po uzyskaniu statusu VIP Gold.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak dostać się do klubu VIP GOLD?

Im wyższy obrót Gracza w danym tygodniu, tym więcej punktów TOTAL VIP i wyższe miejsce na liście . Pozycję na liście i stratę (lub przewagę) do TOP 100 można sprawdzać na bieżąco i walczyć o awans. Każdy, kto na koniec tygodnia znajdzie się w Top 100, ten w poniedziałek otrzyma darmowy zakład oraz Cashback.

Jak oblicza się wyskość Cashbacku?

Cashback równy jest 1% – 2% punktów TOTAL VIP zebranych w danym tygodniu. Jedna złotówka przeliczana jest na 0,5 – 1,2 punktu TOTAL VIP. Np. dla obrotu 10 000 zł Cashback tygodniowy może wynieść 50-120 zł.
Punkty TOTAL VIP naliczane są według następującego przelicznika:
*Zakład pojedynczy (SOLO): 1 zł obrotu = 0,5 pkt TOTAL VIP
*Zakład AKO 2 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,7 pkt TOTAL VIP
*Zakład AKO 3 zdarzenia: 1 zł obrotu = 0,9 pkt TOTAL VIP
*Zakład AKO 4 i więcej zdarzeń: 1 zł obrotu = 1,2 pkt TOTAL VIP.

Czy środki Cashback podlegają obrotowi?

Nie. Cashback zapisywany jest na saldzie głównym z możliwością dalszej gry lub wypłaty

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021