Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Problem ze stronami hazardowymi w sieci Play. Mogą być zablokowane

„Nie mogę się dostać na strony bukmacherów” – donosi nasz czytelnik.

Dostawcy internetu mają obowiązek blokowania dostępu do stron hazardowych. Jednak muszą go zacząć wypełniać dopiero od 1 lipca.

 

Zablokowanie stron bukmacherskich, internetowych kasyn, gier hazardowych online itp. umożliwia znowelizowana kilka miesięcy temu ustawa hazardowa. Powstał specjalny rejestr stron internetowych, na których oferowane są nielegalne gry hazardowe. Prowadzi go Ministerstwo Finansów. Trafiają tam strony wykorzystywane do urządzania gier hazardowych bez wymaganych koncesji, zezwoleń lub zgłoszenia, skierowane do usługobiorców na terytorium naszego kraju.

Jeśli strona jest w rejestrze, to dostawcy internetu będą musieli zablokować do niej dostęp. Jeśli tego nie zrobią, grożą im potężne kary, liczone w setkach tysięcy złotych. Jednak ten przepis wchodzi w życie dopiero od początku lipca.

Dlatego nasz czytelnik pan Meteusz zdziwił się, kiedy zobaczył, że nie może dostać się na stronę internetowego bukmachera. „Mam zablokowane strony hazardowe. Za którymś razem przekierowało mnie nawet na stronę z rejestrem” – tłumaczy.

WP.PL

Pan Mateusz ma telefon w sieci Play. Zwórciliśmy się do operatora z pytaniem, czy celowo blokuje dostęp do stron. Na odpowiedź czekamy, Może to jednak nie być celowe działanie, poniewać pani Joanna, także klientka Play, nie ma problemu z wejściem na stronę.

źródło: finanse.wp.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021