Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Premier Morawiecki z wizytą w Akademii Lecha Poznań

Blisko połowę środków niezbędnych do realizacji swojego strategicznego projektu – Centrum Badawczo-Rozwojowego – Lech Poznań otrzymał w ramach „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu” Ministerstwa Sportu. We wtorek Kolejorz gościł we wronieckiej części akademii Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, który podkreślał panujący w niej profesjonalizm, dyscyplinę, zapał oraz stawianie na innowację.

W minionych dniach zapadła decyzja o przyznaniu środków z Ministerstwa Sportu. Ponad 5 milionów złotych Lech Poznań otrzyma jeszcze w tym roku, natomiast pozostałą część, czyli blisko 15 milionów złotych, już w kolejnym. Dofinansowanie będzie stanowić około połowę wartości całej inwestycji, pozostałą część pokryje klub ze stolicy Wielkopolski. Celem całego projektu jest wybudowanie najbardziej innowacyjnej, nowoczesnej oraz najbardziej funkcjonalnej bazy treningowej w tej części Europy. Jego realizacja pogłębi przewagę konkurencyjną Kolejorza w dziedzinie szkolenia młodych piłkarzy nad Wisłą na wiele lat i sprawi, że jeszcze więcej utalentowanych wychowanków akademii trafiać będzie nie tylko do seniorskich drużyn niebiesko-białych, ale także zasilać szeregi reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych. 

Za to też mocno trzyma kciuki wizytujący we wtorek we wronieckiej części Akademii Lecha Poznań Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki. W jego opinii szkoła piłkarska Kolejorza posiada liczne atuty, które pozwalają jej cały czas wznosić się na coraz to wyższy poziom. – W całej Polsce, we wszystkich gminach i powiatach, rodzi się piłka i rodzą się talenty. Potem trzeba je szlifować, potem trafiają one do Lecha Poznań, jak przecież kiedyś Robert Lewandowski i nasze wielkie sławy piłkarskie. Przyszłość przed piłką nożna jest właśnie taka: zapał, entuzjazm, wytrwałość, wytrzymałość, talent, dyscyplina, ale również profesjonalizm i innowacje. Wszystko to widzimy tutaj, we Wronkach i cieszę się bardzo, że mamy profesjonalistów, którzy coraz lepiej potrafią szkolić naszą młodzież, a ona będzie oddawała nam to w zwycięstwach polskiej drużyny na boiskach – podkreślał w swoim wystąpieniu premier naszego kraju.

Proces przygotowania, projektowania oraz planowania Centrum Badawczo-Rozwojowego trwa już od kilku lat. W jego skład wchodziły nie tylko liczne zagraniczne delegacje w uznanych zachodnich akademiach, ale także spełnianie niezbędnych formalności i otrzymanie kolejnych zgód na lokalnym i krajowym podwórku. Klub dołożył wszelkich starań, żeby wszystkie innowacyjne rozwiązania zostały zaadoptowane do naszego środowiska w jak najbardziej efektywny sposób. Dzięki temu młodzi lechici będą mogli rozwijać się jeszcze efektywniej. – Centrum Badawczo-Rozwojowe Akademii Lecha Poznań to inwestycja o charakterze strategicznym. Mamy najlepszą akademię piłkarską w Polsce, najlepiej szkolimy, posiadamy najlepszych trenerów, ale nic nie jest dane raz na zawsze. Konkurujemy na rynku europejskich, a do tego potrzeba ciągłych inwestycji, także tych infrastrukturalnych – tłumaczy istotę całego projektu prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak. 

– Dziękuję panu premierowi, pani minister oraz osobom z otoczenia pana premiera, które życzliwie spoglądały na nasz projekt. Ta praca nad uzyskaniem dofinansowania trwała trzy lata, przedstawialiśmy i uzasadnialiśmy, dlaczego to jest tak istotne dla polskiej piłki. Teraz nadszedł czas realizacji tej inwestycji, ponieważ już tej jesieni rozpoczynamy budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego – podsumowuje jeden z szefów Kolejorza. 

źródła: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x