Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Premier League is back! Wraca angielska piłka!

W końcu się tego doczekaliśmy. Premier League wraca już od środy – najpierw z dwoma zaległymi meczami – a wraz z nią wielkie emocje. Choć mistrza Anglii już praktycznie znamy, to rywalizacja o miejsce w TOP 4 oraz o utrzymanie z pewnością będzie się toczyła do ostatniej kolejki.

PREMIER LEAGUE CZY LA LIGA?

Wraca najlepsza (?) liga świata. W rankingu UEFA, który obejmuje pięć ostatnich sezonów, Premier League zajmuje drugie miejsce, tuż za La Liga. Trzeba jednak pamiętać, że od kampanii 2017/18 to angielskie drużyny punktują najlepiej ze wszystkich. Ich współczynnik wyniósł wówczas 20.071 przy 19.714 hiszpańskich zespołów. Z kolei rok temu ich przewaga była znacznie większa (22.642 do 19.571).

W obecnym sezonie angielskie kluby również przodują w tym zestawieniu, choć różnica między hiszpańskimi i niemieckimi jest naprawdę minimalna. Stwierdzenie, że Premier League od jakiegoś czasu znowu jest najlepsza ligą na świecie nie będzie specjalnie przesadne. To w tej lidze gra Liverpool, aktualny triumfator Ligi Mistrzów, który w tym roku tytułu nie obroni, ale na pewno zdobędzie mistrzostwo Anglii. Tam występuje obecnie drugi Manchester City, który w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów wygrał z Realem Madryt i zamierza ich kosztem awansować dalej, a następnie wygrać całe rozgrywki.

WALKA O PUCHARY CO ROKU JEST CIEKAWA

Tam też gra jeszcze pięć-sześć drużyn, które co roku walczą o TOP 4, które gwarantuje grę w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W tym sezonie do Liverpoolu i Manchesteru City najpewniej dołączy Leicester i… no właśnie. Sama obecność „Lisów” będzie niespodzianką, ale to pokazuje, jak silna jest ta liga. O czwartą lokatę walczą Chelsea, Manchester United, Wolverhampton, rewelacyjny beniaminek w postaci Sheffield United, Tottenham oraz Arsenal. Kolejność nieprzypadkowa, można powiedzieć – tabelowa. Przewaga pierwszej wymienionej ekipy z Londynu nad drugą wynosi zaledwie osiem punktów. A trzeba pamiętać, że „Kanonierzy” mają do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie z „Obywatelami”.

Ciekawie zapowiada się także walka o utrzymanie. Na dziewięć kolejek przed końcem sezonu w gronie potencjalnych spadkowiczów znajdują się Norwich City, Aston Villa, Bournemouth, Watford, West Ham i Brighton. Tak naprawdę to tylko Crystal Palace, Southampton, Everton i Newcastle ani nie spadną, ani nie grają o puchary. Za to dwie ostatnie drużyny w następnym sezonie mają walczyć o miejsce w ścisłej czołówce.

BETFAN znajdziecie naprawdę szeroką ofertę nie tylko na wszystkie mecze Premier League, ale i mnóstwo zakładów specjalnych. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie zdarzenia. To kolejny powód, dla którego warto zainteresować się wznowieniem ligi angielskiej.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021