Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Powrót Futbolu Totalnego. 50 PLN co weekend w eWinner

W ten weekend wracają rozgrywki w czołowych ligach piłkarskich Europy: hiszpańskiej i angielskiej. Z tej okazji eWinner odpala na nowo promocję Futbol Totalny, tylko w nieco zmienionej wersji.

Od tego weekendu gracze będą mogli zgarnąć 25 PLN każdego dnia za obstawianie piłki nożnej. Co trzeba zrobić? Zagrać kupon za dokładnie 49 PLN z co najmniej dwoma zdarzeniami z oferty „PIŁKA NOŻNA” z łącznym kursem 2.50. I tyle! Gracze mogą odebrać bonus zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, a wykorzystać go muszą w ciągu 24 godzin od otrzymania środków.

W sobotę 12 i niedzielę 13 września użytkownicy zgarną dodatkowe 10 PLN za obstawienie rozgrywek ligi hiszpańskiej i angielskiej, czyli łącznie 70 PLN

 1. OBSTAW MECZE PIŁKARSKIE
  Załóż się w sobotę lub w niedzielę, grając kupon za dokładnie 49 PLN z minimum dwoma wydarzeniami z oferty PIŁKA NOŻNA z łącznym kursem 2.50, a otrzymasz tego samego dnia freebet w wysokości 25 PLN!
 2. ODBIERZ 25 PLN I ZAGRAJ
  Otrzymane środki wykorzystaj w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej eWinner. Mogą to być zakłady SOLO i AKO. Kurs minimalny kuponu to 1.50. Maksymalny kurs kuponu, który zostanie zagrany środkami z freebetu, wynosi 10.
 3. ZRÓB TO RAZ JESZCZE!
  Odebrałeś sobotni bonus? Zatem w niedzielę możesz to ponowić i znów odebrać 25 PLN. W sumie w trakcie weekendu masz szansę nawet na 50 PLN. Warto, prawda?
 4. DODATKOWY FREEBET 10 PLN
  Klienci, którzy spełnią warunki promocji zawierając zakłady wyłącznie z oferty LA LIGA lub PREMIER LEAGUE, otrzymają dodatkowy freebet w wysokości 10 PLN.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

 • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
 • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
 • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021