Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Potrójne uderzenie w Betfan

Kto może skorzystać z bonusu powitalnego Betfan? Bonus powitalny skierowany jest do nowych, pełnoletnich użytkowników serwisu, którzy nie skorzystali jeszcze z bonusu powitalnego i zaznaczyli odpowiednie okienko przy rejestracji. Jaka jest minimalna kwota depozytu, pozwalająca na udział w promocji powitalnej? Minimalna kwota depozytu to 20 zł w przypadku każdego z trzech pierwszych depozytów.

wejdź i sprawdź ofertę
 1. BEZ RYZYKA
  SIANO WRACA NA KONTO GŁÓWNE
  GRASZ co chcesz – jeżeli Twój pierwszy kupon nie wejdzie, zwracamy kasę (do 100 zł) na KONTO GŁÓWNE i możesz ją swobodnie wypłacić!
 2. PAKIET PUDZIANA
  OTRZYMUJESZ bonus od trzech pierwszych depo – wygraną z salda bonusowego przy przenoszeniu na saldo główne mnożymy x10. WYGRANA X10
 3. BEZ PODATKU OD GIER
  BETFAN to jedyne miejsce, gdzie zawsze wygrywasz więcej – podatek od gier płacimy za Ciebie!

Każdy nowy gracz zarejestrowany poprzez link promocyjny lub z użyciem kodu BETFAN otrzyma na start pierwszy zakład bez ryzyka do 100zł. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się nietrafiony BETFAN zwróci Ci postawione środki na konto główne.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Zachęcamy do rejestracji u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021