Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Postaw Na Żużel w eWinner i odbierz freebet 49 PLN

W ten weekend startuje żużel, co w eWinner równa się promocja Postaw Na Żużel! Promocja polega na tym, że każdy gracz, który zagra zakład AKO za dokładnie 49 PLN z dwoma zdarzeniami z oferty żużlowej, min. kurs łączny 2.50, otrzyma freebet w wysokości 49 PLN. Freebet będzie do wykorzystania na dowolne wydarzenie live z minimalnym kursem łącznym w wysokości 1.50, ważny przez 24h.

Na skorzystanie z promocji gracze mają czas w świąteczny weekend, od soboty do poniedziałku. Każdy użytkownik może jednokrotnie skorzystać z oferty i odebrać freebet w wysokości 49 PLN na zakłady w aplikacji mobilnej.

  1. TYPUJ ŻUŻEL
    Wielki powrót żużla stał się faktem! Z tej okazji legalny polski bukmacher eWinner przygotował specjalną edycję akcji Postaw na Żużel. W świąteczny weekend wytypuj kupon za dokładnie 49 PLN z minimum dwoma wydarzeniami z oferty ŻUŻEL. Zadbaj o kurs minimalny kuponu w wysokości 2.50 i odbierz freebet w wysokości 49 PLN.
  2. ODBIERZ 49 PLN I ZAGRAJ
    Otrzymane środki wykorzystaj w ciągu 24 godzin na dowolne zakłady w aplikacji mobilnej eWinner. Mogą to być zakłady SOLO i AKO. Maksymalny kurs kuponu, który zostanie zagrany środkami z freebetu, to 10.
  3. NIE ZWLEKAJ
    Na skorzystanie z promocji masz czas w świąteczny weekend, od soboty do poniedziałku. Każdy gracz może jednokrotnie skorzystać z oferty i odebrać freebet w wysokości 49 PLN na zakłady w aplikacji mobilnej.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x