Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Postaw na żużel w eWinner: freebet 25 PLN

Żużel w zakładach bukmacherskich

Żużlowa PGE Ekstraliga, której legalny polski bukmacher eWinner jest oficjalnym partnerem, ruszyła z kopyta. Do standardowych promocji tego bukmachera (zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne + 500 PLN od II depozytu) czekać będzie specjalną propozycję dla fanów czarnego sportu: Postaw na żużel – Freebet 25 PLN.

Promocja będzie obowiązywać w każdy weekend i polega ona na tym, że każdy gracz, który zagra zakład AKO z dwoma zdarzeniami z oferty żużlowej na weekend, min. kurs łączny 2.50otrzyma freebet w wysokości 100% stawki zakładu maksymalnie do 25 PLN. Freebet będzie do wykorzystania na dowolne wydarzenie live z minimalnym kursem łącznym w wysokości 1.50, a ważny jest do niedzieli 23:59.

  1. OBSTAW MECZE ŻUŻLOWE Załóż się co weekend, czyli od piątku do niedzieli. Dodaj na kupon co najmniej dwa wydarzenia żużlowe z oferty przedmeczowej z łącznym kursem minimalnym 2.50.ODBIERZ FREEBET. Jeszcze tego samego dnia otrzymasz od eWinner freebet w wysokości 100% stawki żużlowego zakładu przedmeczowego. Maksymalna wartość freebetu może wynieść 25 PLN.
  2. ZAGRAJ NA ŻYWO
    Założyłeś się i odebrałeś freebet? Otrzymane środki możesz wykorzystać od piątku do końca niedzieli na dowolne zakłady na żywo, których min. kurs łączny wynosi 1.50. I tak co tydzień!

…nie zapomnij o weekendowej promocji: Futbol Totalny:

Załóż się w sobotę lub w niedzielę z eWinner, dodajac na kupon minimum dwa wydarzenia z oferty PIŁKA NOŻNA z łącznym kursem 2.50, a otrzymasz tego samego dnia freebet w wysokości 50% stawki do 50 PLN!

…+ ekskluzywna oferta tylko dla naszych czytelników:

155 zł wraca na konto główne - Nowy bonus w eWinner

Nowa oferta powitalna już dostępna w eWinner z kodem LEGWIN! Złóż swój pierwszy depozyt i zagraj dowolny zakład, a w przypadku przegranej otrzymasz na swoje konto zwrot w postaci gotówki do 155 PLN! Jak zauwżyłeś, zwrot pomniejszony jest o 12% podatku. Sam zdecydujesz czy chcesz grać dalej, czy wypłacić swoje środki. Nie ma konieczności obrotu!

W skrócie: typer musi zagrać za co najmniej 176,14 PLN aby otrzymać pełny zwrot w wysokości 155 PLN

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021